banner212

banner211

Trabzonspor'un aynı kadroyla çıkmasını kullanmış..

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek alınan Trabzonspor galibiyetini SKYTURK360 ekranlarında yayınlanan Spor Keyfi programında değerlendirdi.

Diğer 05.02.2012, 15:45
Trabzonspor'un aynı kadroyla çıkmasını kullanmış..
banner218
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek alınan Trabzonspor galibiyetini SKYTURK360 ekranlarında yayınlanan Spor Keyfi programında değerlendirdi. Yayına telefon ile katılan Özdilek şunları söyledi..

"Trabzonspor karşılaşması hak edenin kazandığı bir müsabaka oldu. Biz üç gün içerisinde zorluk derecesi yüksek olan iki karşılaşmaya çıktık ve bu süreci iyi bir şekilde atlattık.Biz ligin ikinci yarısında oynadığımız tüm maçlarda istediğimiz oyunu sergiledik aslında ama istediğimiz sonuçları elde edemedik. Oynadığımız her karşılaşmada oyun anlayışımızdan ödün vermemeye çalışıyoruz. Trabzonspor karşısına da bu düşüncelerle sahaya çıktık ve istediğimiz sonucu elde ettik.Trabzonspor ligin ikinci yarısında bütün maçlarda hemen hemen aynı kadro ile mücadele etti. Ve bizde bu durumdan faydalanmaya çalıştık. Biz ise Trabzonspor karşısına, Galatasaray maçından farklı olarak 6 farklı isimle sahaya çıktık. Biz isimlere takılan bir ekip değiliz oyun sistemimiz bizim en büyük gücümüz.Trabzonspor'a karşı çok üstün bir performans gösterdik. 2-1 kazandık ama çok daha farklı kazanabilirdik. Bu galibiyete ihtiyacımız da vardı. Galibiyetten ötürü oyuncularımı tebrik ediyorum. Trabzonspor takımını da tebrik ediyorum onlar da iyi mücadele ettiler."

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120205/trabzonsporun_ayni_kadroyla_cikmasini_kullanmis.html

Yorumlar (0)