banner212

banner211

Tüm hesaplar puan için!

Spor Toto 3.

Diğer 29.02.2012, 11:15
Tüm hesaplar puan için!
banner218
Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Siirtspor'da teknik direktör Yücel Çolak, hedeflerinin Pazarspor maçından puanla dönmek olduğunu söyledi.

Çolak, gazetecilere yaptığı açıklamada, ligin bitimine az kaldığını hatırlatarak, geçen hafta kendi sahalarında berabere tamamlanan Aydınspor 1923 maçını unuttuklarını, Pazarspor maçına odaklandıklarını bildirdi.Pazarspor maçında, kaybettikleri 2 puanı telafi etmek istediklerini ifade eden Çolak, şöyle dedi:

''Bunun için de bu hafta oynanacak Pazarspor maçına sıkı hazırlanıyoruz. Hafta başından bu yana rakip takımın analizlerini yaptık. Şimdi bu analiz doğrultusunda hazırlıklara başladık. Ligin bitimine sayılı haftalar kalması nedeniyle puan kaybına kimsenin tahammülü yok. Bizden alt sıralarda yer alan rakip takımlar da play-off'a kalmayı hedefliyor. Bu nedenle maçta puan kaybetmeden üst sıralara tırmanmanın hesabını yapacaklar. Ancak buna izin vermeyeceğiz. Hedefimiz Pazarspor maçından puanla dönmektir. Tüm hesaplarımızı bunun üzerine yaptık.''


Çolak, hastalanan Koray ile sakatlanan Yılmaz'ın muhtemelen bu maçta oynayamayacağını sözlerine ekledi.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff3lig3/h/20120229/tum_hesaplar_puan_icin.html

banner220
Yorumlar (0)