banner212

banner211

TÜMSAD’DA BAŞKAN ÖZTÜRK

Türkiye’de 60 ilde faaliyet gösteren Tüm Spor Adamları Derneği Sakarya şubesinin birinci olağan genel kurulu yapıldı.

Diğer 24.12.2021, 13:56 UTKU KAYNAR
TÜMSAD’DA BAŞKAN ÖZTÜRK
banner218

Türkiye’de 60 ilde faaliyet gösteren Tüm Spor Adamları Derneği Sakarya şubesinin birinci olağan genel kurulu yapıldı. Divan başkanlığını Ayhan İnan'ın yaptığı katip üyeliklerinin ise Zeynep Kılıç ve İlker Zaimoğlu'nun yaptığı genel kurulunda Zeki Öztürk başkanlığa seçildi.

GÖREV DAĞILII

Zeki Öztürk Başkanlığındaki yönetimde  İbrahim Koşutan Başkan Vekili, Canan Küsmez Genel Sekreter, Cevdet Sarı Muhasip, Pınar Batman Basın Sözcüsü,  Onur Sağır,  Gençlik örgütlenmesi sorumlusu, Zeynep Kılıç Ar-Ge Sorumlusu , Ayhan İnan Belediyelerden sorumlu, Ersan Küsmez Balotaj Sorumlusu, Ceyhan Ergün Halkla ilişkiler sorumlusu, Ersin Kestaneciler  Sendikalardan sorumlu, Ayşe Kılıç Milli eğitim sorumlusu, Elif Ortaköylü Engellilerden sorumlu, Ayten Akkoç Kadın Kolları sorumlusu olurken Denetleme Kurulu ise İlker Zaimoğlu, Osman Öztürk , Ferhat Özbaş , Ali Demir, İsmail Yıldız, Bülent Çağlı’dan oluştu.

60 İLDE FAAL

İsimlerden oluştu görev dağılımı da yapılan kongrede teşekkür konuşması yapan Başkan Zeki Öztürk; Bilindiği üzere Sakarya Spor Adamları Derneğimiz hali hazırda devam ediyor ikinci dernek olarak (TÜMSAD) Tüm Spor Adamları Derneği Sakarya şubesini kurmuş bulunmaktayız. Sakaryamıza hayırlı uğurlu olsun şuana kadar 60 ilde örgütlendiğimiz ve 81 ilimizin tamamında örgütlenilmesi beklenen TÜMSAD inşallah bağımsız Dernek olarak Türkiye’de bir ilk olacak. Amacımız tüm Spor branşlarını bir araya getirmek bilgi alışverişinde bulunmak Türkiye’de Spor'u daha da geliştirmek Ulus ve Uluslararası müsabakalarda Şampiyonlar çıkarmaktır.

Yorumlar (0)