Sarı-Kırmızılı takım dün akşam Gaziantepspor gibi çok iyi oyunculardan kurulu bir futbol takımıyla mücadele etti." />

banner212

banner211

Turgay Şeren: G.Saray zoru başardı


Sarı-Kırmızılı takım dün akşam Gaziantepspor gibi çok iyi oyunculardan kurulu bir futbol takımıyla mücadele etti.

Diğer 05.02.2012, 09:45
Turgay Şeren: G.Saray zoru başardı
banner218

Sarı-Kırmızılı takım dün akşam Gaziantepspor gibi çok iyi oyunculardan kurulu bir futbol takımıyla mücadele etti. Dikkat ettim; G.Antepspor'da futbolcuların çoğu genç. Transfer edilen futbolcular da oldukça iyi. Defansta oynayan Dany diye de bir siyahi futbolcu var; fevkalade...Ama futbol bu; sen ne kadar iyi oynarsan oyna eğer maç içinde rakibe fırsat verecek hatalar yaparsan affedilmezsin. Maçın ilk yarısı eşitlikle bitti.


Ancak bu yarıda Selçuk'un G.Saray adına kaçırdığı, inanılmaz gol pozisyonu var. Ama oldu.
Boş kaleye, altı pas çizgisi üzerinden Selçuk, topu dışarı attı.

Tekrar Galatasaray'a geri dönen Necati, koşuyor, mücadele ediyor ve gelişinde haklı olduğunu göstermek istiyordu ki, gösterdi ve gol de attı. İkinci yarıya G.Saray Popov'un attığı golle mağlup başladı.


Burada Hakan'ın yaptığı çok büyük hatayı Popov affetmedi. G.Saray'ın Necati'yle attığı golde stoper Emre'nin topu ıskalaması ve topun arkasından bakması Necati'ye gol atma fırsatını verdi, o da kalecinin bacakları arasından G.Saray'ın beraberlik golünü atarak hem kendini mutlu etti, hem de G.Saray'ı...


AMAN EMRE DİKKAT!


G.Saray'ın kazandığı ikinci gol Elmander'den geldi. Elmander'e top gelmeden önce Engin, topu adeta 70 metre sürdü. Bir Gaziantepsporlu futbolcu bu Engin nereye gidiyor diye dönüp bakmadı bile.. Ama o Engin'in getirdiği top Elmander'in ayağından G.Saray'ın ikinci ve galibiyet golü oldu. Belki her iki takım için beraberlik iyi diyenler olabilir ama dün akşam G.Saray rakibinden çok daha iyi oynadı. Ve 1-0 yenik durumdan 1-2 galip ayrıldı. Bu kolay bir şey değildi.


Genç Emre, oynadıkça benim kanım hep şuydu; Emre çok daha iyi olacak, hatta Milli Takım kadrosuna bile çağrılıp oynayacak. Dün akşam özellikle Emre'yi seyrettim. Fakat Emre, çok şey kaybetmiş mücadele etmiyor, imkan olduğu zaman rakip kaleye şut atmıyor, zaman içinda oyunda kayboldu. Fatih de 'Sen böyle mi oynuyorsun?' diyerek onu takımdan çıkardı. Aman Emre dikkat. Senin için herkes çok iyi düşünürken, birden tornistan ediyorsun galiba...


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120205/turgay_seren_gsaray_zoru_basardi.html

banner220
Yorumlar (0)