"Alex ve F." />

banner212

banner211

Vederson: Şike ve teşvik teklifi yok!

"Alex ve F.

Diğer 27.01.2012, 12:50
Vederson: Şike ve teşvik teklifi yok!
banner218

"Alex ve F.Bahçeli yöneticiler bana şike ve teşvik primi teklifi yapmadı"

Futbolda şike iddialarına ilişkin hazırlanan iddianamede adı geçen Bursaspor'un sol kanat oyuncusu Gökçek Vederson'un avukatı Özgür Sümer, "Vederson ifadesinde, eski takım arkadaşı Fenerbahçeli Alex ve sarı-lacivertli yöneticilerin kendisine şike veya teşvik primi teklifinde bulunmadığını söyledi" açıklamasını yaptı.3. AĞIR CEZA'DA

Dün Bursa Adliyesi 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde giden Vederson'un ifadesini Türkçe verdiğini, takıldığı durumlarda kendisinin ve tercümanının devreye girdiğini dile getiren Sümer, şunları söyledi: "Vederson ifadesinde, eski takım arkadaşı Fenerbahçeli Alex ve sarı-lacivertli yöneticilerin kendisine şike veya teşvik primi teklifinde bulunmadığını söyledi. Alex ile sık sık telefonda görüştüğünün anımsatılması üzerine Vederson, 'Alex benim yakın arkadaşım. Ailece görüşüyoruz. Hatta her maç öncesi birbirimizi telefonla arar başarılar dileriz. Konuşmalarımızda hiç şike ve teşvik konuları geçmedi' yanıtını verdi.

Vederson, yönetici Ali Yıldırım ile yaptığı telefon görüşmeleriyle ilgili soruyu da "Fenerbahçe'den şampiyonluk pirimi alacağım duruyor. Bununla ilgili yöneticilerle telefonla görüşüyorum. Bu görüşmelerde sadece bu konu konuşuldu. Şike ve teşvik konularıyla bir ilgim yok' diye cevapladı."

banner220
Yorumlar (0)