banner212

banner211

Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek Yaz Spor Okulları , Spor’cu adayı kayıtları Atatürk Spor Kompleksi ,Atatürk Spor salonunda devam ediyor.

Diğer 04.06.2013, 10:53
Yaz Spor Okulları kayıtları devam ediyor
banner218

Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenecek Yaz Spor Okulları , Spor’cu adayı kayıtları Atatürk Spor Kompleksi ,Atatürk Spor salonunda devam ediyor.

Atatürk Spor kompleksi amiri Murat Acar , Atatürk Spor salonu girişinde kurulan Stand’da kayıtların yapıldığı belirterek “ Bizi memnun eden sayılara ulaştık Ay sona kadar devam edecek kayıtlarımız ile beklediğimiz sayıdan fazla Sporcu adcayı kaydı yapılacağını umuyoruz “ dedi. Yaz Spor Okulları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Sakarya Büyükşlehir Belediyesi ile ortaklaşa yürütülecek.

Yaz Spor okullarına Tüm Spor dallarından kayıtlar yapılıyor. Spor dalına devam  eden veya ilk kez Spor’a başlayacak adaylar kayıtlarını mesai saat’leri içinde Kayıtlarını yaptırabiliyor. Kayıtlar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor şubesinde ve Kent park içindeki Sakarya Kapalı Yüzme Havuzu’nda da yapılabiliyor.

Suat Beyenal

Yorumlar (0)