banner212

banner211

Ziegler İtalya'da neyi öğrendi?

Fenerbahçe'nin başarılı sol beki Reto Ziegler, Beşiktaş derbisinde skorun uzun süre 1-0'da kilitli kalmasını ilginç bir şekilde cevapladı.

Diğer 05.02.2012, 20:45
Ziegler İtalya'da neyi öğrendi?
banner218
Fenerbahçe'nin başarılı sol beki Reto Ziegler, Beşiktaş derbisinde skorun uzun süre 1-0'da kilitli kalmasını ilginç bir şekilde cevapladı...

Ziegler'in açıklamalarını Ajansspor derlerken, tecrübeli oyuncu maçı şöyle yorumladı;


“Harika ve inanılmaz bir atmosfer yaratan taraftarımıza teşekkür ediyorum öncelikle. Zor bir maçtı. Beşiktaş eksik olarak buraya geldi. Kalitesi daha düşük bir takım olarak geleceği söylendi ancak tam tersi daha çok mücadele eden bir takımdı. Sonuna kadar fiziki olarak mücadele edilmesi gereken bir maç oldu ve hak ederek kazandığımızı söyleyebilirim..”“Futbolda 1-0 da kazanılabilir, ben bunu İtalya’da öğrendim. Ancak doğru; kendi sahanızda 2. golü bir an önce bulmanız lazım. İkinci yarıda rakip de daha çok üstümüze geldi ancak defans açısından gol yemememiz de önemliydi”.Karşılıklı oynadığı Holosko’nun hakkında maçtan önce Aykut Kocaman’ın da uyarılarda bulunduğunu belirten Ziegler; “İlk yarıda beni zor durumda bıraktı, özellikle de Uzun bir topta. Ancak daha sonra ben de gerekeni yaptığımı düşünüyorum” dedi.
Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120205/ziegler_italyada_neyi_ogrendi.html

Yorumlar (0)