Bu yıl Ticaret Lisesi Okul yönetimi tarafından, 25ncisi düzenlenecek olan Olgunlar Futbol Turnuvasının hazırlıkları başladı." />

25nci Olgunlar Futbol Turnuvası için hazırlıklar başladı.

Bu yıl Ticaret Lisesi Okul yönetimi tarafından, 25ncisi düzenlenecek olan Olgunlar Futbol Turnuvasının hazırlıkları başladı.

Futbol 11.04.2013, 17:47
25nci Olgunlar Futbol Turnuvası için hazırlıklar başladı.

Bu yıl Ticaret Lisesi Okul yönetimi tarafından, 25ncisi düzenlenecek olan Olgunlar Futbol Turnuvasının hazırlıkları başladı. Dün Okulun toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda hazır bulunan komite üyeleri, hazırlıklar ile ilgili bilgiler verdi. Buna göre Haziran ayının ilk haftasında başlatılması planlanan turnuva öncesi sahada yapılacak değişiklikler anlatıldı. Gelirinin tamamen eğitime aktarılacağı turnuvanın Genel Koordinatörlüğünü Şamil Bilgin yapacak.

 

Halı zemininin tamamen yenileneceği, soyunma odaları ile mevcut tribünlerin elden geçeceği açıklanan toplantıda, cami tarafına ek tribün yapılmasının da gündemde olduğu duyuruldu. Ticaret Lisesi Futbol Sahasının yepyeni bir görünüme kavuşturulacağını belirten Şamil Bilgin “Turnuvamız eskiden olduğu gibi şölen havasında geçecek. Bu tunuvayı yeniden ayağa kaldırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

 

Dün Ticaret Lisesi Toplantı salonunda basın mensuplarının karşısına çıkan turnuva tertip komitesinde 9 ismin bulunduğu açıklandı. Buna göre Okul Müdürü Mithat Şahin komite başkanı, Aşkın Kılıç, Yusuf Koç, Ferudun Özdemir ve Adnan Akıncı üye, Şamil Bilgin Genel Koordinatör, Yenigün Gazetesi Spor Müdürü Ali Fikri Aşık Basın ve Halkla İlişkiler, Deniz Engin Güvenlik Sorumlusu, Nurettin Elmacı ise Tesis Sorumlusu olacak.


Yorumlar (1)
kikirdek 11 yıl önce
kikirdek nasıl olduda alamamış olgunlar turnuvasının organizasyonunu.aman şamil dikkat et ayağını kaydırmasın kikirdek.kikikikikikiki