banner212

banner211

25.Olgunlar Turnuvasında 2.Akşam Sonuçları

Bu yıl 25'cisi düzenlenen Olgunlar Futbol Turnuvasında ikinci akşam maçları ve sonuçları

Amatör Futbol 08.06.2013, 09:40
25.Olgunlar Turnuvasında 2.Akşam Sonuçları

Boz Metal: 3-Türk Temizlik: 11

Hakem: Kamil Turan

Boz Metal: Orhan Yörük, Haluk Ürkmez, Emre Kökten Soykan, Bora Köse, Murat Balaban, Serkan Ferruoğlu, Aydın Aydeniz, Salih Baş

Antrenör: Yok

Türk Temizlik: Metin Akpınar, İdris Kaymak, Özkan Doğan, Aydın Güzel, Çetin Karabulut, Soner Çalışkan, Mesut İsen, Selahattin Arslan, Musa Avcı, Musa Diril

Antrenör: Yok

Goller: Dk.5 Salih Baş, Dk.25-38 Emre Köktan Soykan (Boz Metal), Dk.8-15-42 Mesut İsen, Dk.12 Musa Avcı, Dk.19 Musa Diril, Dk.30-34 Selahattin Arslan, Dk.33 Özkan Doğan, Dk.49 Soner Çalışkan, Dk.50 İdris Kaymak, Dk.50+1 Aydın Güzel (Türk Temizlik)

---

Düzce Olgunlar: 2-Mahsa İnşaat: 4

Hakem: Serkan Önsal

Düzce Olgunlar: Mustafa Arslan, Cengiz Yazıcı, Erdoğan Özcan, Mustafa Öztürk, Ahmet Koca, Dursun Tosun, Bahattin Kurt, Adnan Sezgin, Hüseyin Aydın, Ahmet Benli, İbrahim Baysal, Murat Kolçak

Antrenör: Muhittin Durmaz

Mahsa İnşaat: Kurtuluş Kurt, Erdoğan Yavuz, Şahin Yılmaz, M.Derya Sökmenberk, Ali Alyüz, Selçuk Kadirli, Mehmet Gök, Hamza Balcılar, İbrahim Akkaya, Hakan Yapan, Erdem Baykan, Bülent Pehlivan

Antrenör: Yok

Goller: Dk.17 (Pen.) Erdoğan Özcan, Dk.29 (K.Kalesine) Bülent Pehlivan (Düzce Olgunlar), Dk.20-37 Erdoğan Yavuz, Dk.26 M.Derya Sökmenberk, Dk.32 (K.Kalesine) Murat Kolçak (Mahsa İnşaat)

---

Katlı Pazar&Musa Giyim: 4-Başak Emlak: 4

Hakem: Müjdat Duman

Katlı Pazar&Musa Giyim: Bülent Aydoğdu, Özcan Tanıl, Akan Mıhçı. Berat Ferik, Recep Yavaş, Murat Cinemre, Ecevit Kara, Yasin Usta

Antrenör: Fahri Kılıç

Başak Emlak: İrfan Arkan, Selçuk Başak, Ayhan Yeniay, Nihat Aktaş, Adil Yazıcı, Şükrü Kara, Engin Uğurkan, Sezgin Cumhur, Abdullah Şiran, Alper Günaydın

Antrenör: Sinan Başak

Goller: Dk.11-40 Adil Yazıcı, Dk.25 Selçuk Başak, Dk.27 Engin Uğurkan (Başak Emlak), Dk.17 Yasin Usta, Dk.30 Özcan Tanıl, Dk.33 Murat Cinemre, Dk.34 Ecevit Kara (Katlı Pazar&Musa Giyim)

---

İki Yıldız Çamaşırları: 7-Kaynarca Ayan İnşaat: 3

Hakem: Oğuzhan Şenler

İki Yıldız Çamaşırları: Şamil Bilgin, Yaşar Altuntaş, Aydın Alkan, Fahri Denli, Erdinç Tuğralı, Hüseyin Çoban, Soner Büyükergün, Doğan Engin, Ünal Dilek

Antrenör: Blerim Mula

Kaynarca Ayan İnşaat: İlker Yel, Ahmet Altay, Tamer Ordu, Mustafa Gündoğdu, İlyas Güvenç, İlhan Batmazoğlu, Nusret Türkmen, Tuncay Zeyrek, Celal Bayrak, Halit AIkın, Yüksel Kotil

Antrenör: Mustafa Ayan

Goller: Dk.9 İlhan Batmazoğlu, Dk.22-37 İlyas Güvenç (Kaynarca Ayan İnşaat), Dk.16-27 Fahri Denli, Dk.20-35-47 Hüseyin Çoban, Dk.23-45 Yaşar Altuntaş (İki Yıldız Çamaşırları)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

08 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Hakem: Fatih Altuntaş)

Saat 21.00 Jakamen-Bosna Pırıldar (Hakem: Uğur Garan)

Saat 22.00 Hakemler Derneği-Akyazı Arena (Hakem: Murat Baş)

Saat 23.00 Ozan Beton-SEM Sürücü Kursu (Hakem: Ferhat Alkan)

---

09 Haziran Pazar

Saat 20.00 Pulat Yılmazer İnşaat-Ses-San Makine&Adak Elektrik (Hakem: Ahmet Alemdar)

Saat 21.00 SGK-Krinan Makine (Hakem: Haydar Çay)

Saat 22.00 HT Kuyumculuk-Suev İnşaat (Hakem: Gökhan Kahyacık)

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Lezita Piliç (Hakem: Engin Bıçak)

Yorumlar (0)