banner212

banner211

3 Gol 4 Kırmızı Kart :2-1

U 16 Play-Off A Grubu maçında Bekirpaşaspor Yıldırımspor’u 2-1 yenerken maç içinde ve sonunda Yıldırımspor’dan 4 futbolcu Kırmızı kart gördüler.

Futbol 15.05.2013, 16:42
3 Gol 4 Kırmızı Kart :2-1
banner218

U 16 Play-Off A Grubu maçında Bekirpaşaspor Yıldırımspor’u 2-1 yenerken maç içinde ve sonunda Yıldırımspor’dan 4 futbolcu Kırmızı kart gördüler.


Tecrübeli  Hakem Gökhan Üresin saha içinde sinirlenen Futbolcu’ları sakinleştiremedi çıkardığı 4 kırmızı Kart’ın özellikle 2 si çok tartışılır oldu.


Maçın ilk yarısında Yıldırımspor üstündü. Sağlı sollu akınlar ile rakip kaleye indi. Önemli bir atakta sağ taraftan yapılan orta Bekirpaşaspor’lu savunmanın eline çarptı, Penaltı itirazları devam ederken Hakem Üresin Top’un başa çarptığını söyledi. Bu arada yardımcı Tayfun Güz Hakem’i yanına çağırdı , yaptıkları konuşmadan sonra Hakem Üresin Sinan’a Kırmızı kart gösterdi.  Dk. 39 da Samet uzun atılan Top’u kontrol ederek devrenin sonucunu ilan etti. 0-1

İkinci yarı zaman zaman şiddetli yağış altında oynandı. 50 nci dakikada Yıldırımspor kalesine uzaktan vurulan Top’u Kaleci Oğuzkaan dışarı gidiyor diye bırakınca Top kaleye girdi.1-1

70 nci Dakikada Bekirpaşaspor Penaltı kazandı. Bilal takımını 2-1 öne geçirdi. Hakem Gökhan Üresin Yıldırımspor’dan Kağan ve Barış’ı ikinci Sarı’dan oyun dışına yolladı. Sinirlenen futbolcuları yatıştırmak için saha içine gelen Murat Gürtük’ü de saha dışına yollayan Hakem Üresin maçı bitirince kendine itiraz eden yedek oyuncu Faysal’a da kırmızı kart gösterdi.


Yıldırımspor antrenörü Murat Gürtürk maçtan sonra  “Play-Off grubu Hakem yetiştirme yeri değil. Acemi HİF Hakemlerini maçlara vermekle bu gibi olaylara deavetiye çıkarılıyor. İl Hakem kurulunu uyarıyorum “ dedi.

HABER:Suat Beyenal

 

Saha: Erenler Atatürk – Sentetik

Hakemler : Gökhan Üresin *ğ Beytullah Özçolakoğlu ** Tayfun Güz *

Bekirpaşaspor : M. Semih ** Murat ** Tacettin ** Y.Emre ** Hasan ** Bilal ** Semih ** (Burak**) G.Olcay ** Canberk ** Halil ** Yusuf ** (Mertcan**)

Antrenör : Bayram Berber

Yıldırımspor: Oğuzkaan * Kadir ** Sinan (KK) Furkan ** İlker ** Talha ** Kağan (KK) Burak ** ( Barış KK) Samet *** M.Furkan ** İbrahim ***

Antrenör : Murat Gürtürk

Kırmızı Kartlar : Sinan (Doğrudan), Kağan , Barış, (İkinci sarıdan) Faysal (Maç sonu yedekten)

Goller : Dk.39 Samet (Yıldırımspor) Dk 50 Halil Dk 70 Bilal (Pen)

banner220
Yorumlar (4)
su bey 10 yıl önce
sayın suat bey ne zaman tarafsız yazılar ve haberler yapmaya başlayacaksınız cok merak ediyorum doğrusu, yazıklar olsun sizin ggibi habercilere...
hüseyin sürün 10 yıl önce
eee bu şekilde buraya gelenler ilahi adaletle karşılaştılar.suat beyen da taraf olmayı artık bıraksın gercekleri yazmalı artık.
Murat Gurturk 10 yıl önce
Hüseyin kardeş biz grup 1.sı olarak çıktık.2kategorıde lige katıldım diye hemen havaya gırme.kaç puan topladın ne zaman zirveye oynadın da hakkını yediler.telefonda yalvarıpta maçı ver diye dısardaaslan kesilme.bız teksporu yenerek kimin ne kadar güçlü olduğunu gösterdikleri.hakem düzgün olsaydı 1.de olurduk.sahip sen ilk turda üstten hiç takım yendi mi yaa
Suat Beyenal 10 yıl önce
Hüseyin Hoca.kendi aranızdaki meseleye beni karıştırma. Benim taraf olmam yada olmamam seni ne alakadar eder. Saygısızlık etme. Ben sana onu burada ,şunu burada oynat diyormuyum.Herkes kendi işine baksın. Bu sezon sahalardan kaç defa atıldın sen onu yaz buraya.Seni iyi bir adam,iyi bir antrenör olarak gördümde o,atılışlarını yazmadım bile. İyiki yazmamışım, değmezmişin. Bir daha bana dil uzatma..