banner212

banner211

Adapostası Zirvedekiler ödül töreni yapıldı

Adapostası Gazetesi'nin ödül töreninde Sakarya'da büyük başarılara imza atanlar ile Sakarya'yı başarıyla temsil eden değerler bir araya geldi.

Futbol 29.03.2012, 06:58
Adapostası Zirvedekiler ödül töreni yapıldı
banner218
Adapostası Gazetesi'nin ödül töreninde Sakarya'da büyük başarılara imza atanlar ile Sakarya'yı başarıyla temsil eden değerler bir araya geldi.

 

Yıllar sonra Adapostası Gazetesi önderliğinde gerçekleşen bu büyük buluşmada, Sakarya için birliktelik adına önemli bir adımın atılması da sağlandı.

 

Muhteşem gece

SRT Medya Grup bünyesindeki Adapostası Gazetesi'nin geleneksel ‘Zirvedekiler' anketinde birinci seçilenler ile Sakarya'ya geçmişte ve günümüzde hizmet eden değerlere verilen Onur Ödülleri ve Özel Ödüller önceki gece AFA Kültür Merkezi'nde düzenlenen görkemli gecede sahiplerini buldu.

 

Seçkin davetliler

Geceye Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Mustafa İsen, Vali Mustafa Büyük, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş AK Parti Sakarya Milletvekilleri Hasan Ali Çelik, Ayşenur İslam, CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Türk-İş Genel Mali Sekreteri Ergün Atalay ile çok sayıda oda, belediye başkanı, iş ve spor dünyasının seçkin davetlileri ve ödül alanların yakınları katıldı.

 

Adapostası'nı kutladılar

Gecede Özel Ödül alan Vali Mustafa Büyük ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapostası Gazetesi'ni kutlayarak, gazetenin çok önemli görevi yerine getirdiğini söylediler. SRT Medya Grup Genel Müdürü Zerrin Çağlayan Anıl ise geceye katılanlara teşekkür ederek, ödül alanları tebrik etti.

 

Önemli mesajlar

SRT Medya Gurup Yönetim Kurulu Başkanı ve Adapostası Gazetesi İmtiyaz sahibi Gülderen Okumuş ise gecede yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi. Okumuş, yaşamından kesitlerle şehrin en büyük ve en önemli sorunu olan depreme vurgu yaptı. Okumuş'un yankı uyandıran konuşma metnini yan tarafta okuyabilirsiniz.

 

 

Sakaryaspor eski Teknik Direktörü Coşkun Demir Bakan Onur Ödülü'nü Vali Mustafa Büyük'ün elinden aldı.

 

Eski Milli Avrupa Boks Şampiyonu Cemal Kamacı, Onur Ödülü'ne layık görüldü.

 

Adapostası Gazetesi spor yazarı Takvim Gazetesi Spor Müdürü Hayri Ülgen de gece Onur Ödülü aldı.

 

Onur Ödülü'ne layık görülen hocaların hocası Ekrem Karaberber, ödülünü Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun elinden aldı.

 

Sakaryalı olan ve Beşiktaş'ta forma giyen sporcu Mustafa Pektemek'in Onur Ödülü'nü Ömer Bektaş aldı.

 

Gecede Sakaryalı olan ve Konyaspor'u çalıştıran Osman Özdemir, Onur Ödülü'nü SRT Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Adapostası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gülderen Okumuş'un elinden aldı.

 

Sakaryaspor eski Teknik Direktörü Şaban Yıldırım da gecede Onur Ödülü alanlar arasında yer aldı.

 

Tekvando dalında Yılın Sporcusu seçilen Ebru Maral, ödülünü Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ın aldı.

 

Boks dalında Yılın Sporcusu seçilen Abdullah Kondi, ödülünü Sakaryaspor eski Kulüp Bakanlarından İrfan Çelik'ten aldı.

 

Voleybol dalında Yılın Sporcusu seçilen Suna Dramalı'nın ödülünü Nizamettin Arslan aldı.

 

Basketbol dalında Yılın Sporcusu seçilen Doğukan Yerebakan'a ödülünü Adapostası Gazetesi Genel Yayın Müdürü Turan Çatalbaş verdi.

 

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Salon Sporu Hakemi seçilen Recep Ece'nin yerine ödülü Fethi Ayav'a verdi.

 

Yılın Salon Sporu Antrenörü seçilen İdris Demir, ödülünü TFF Antrenörü Adem Tandoğan'dan aldı.

 

Yılın Salon Spor Takımı seçilen Hendekspor adına ödülü, takım kaptanı Esma Yaşar SESOB Başkanı Hasan Alişan'dan aldı.

 

Yılın Salon Spor Kulüp Başkanı seçilen Adaspor Kulübü Başkanı Nizamettin Arslan ödülünü eski İçişleri Bakanı Hasan Fehmi Güneş'in elinden aldı.

 

Fethi Ayav, gecede Salon Sporu İl Temsilcisi seçildi.

 

Yılın Bayan Futbolcusu seçilen Gamze Çelik, ödülünü Adapostası Gazetesi Genel Yayın Müdürü Turan Çatalbaş'ın elinden aldı.

 

Yılın Futbol Hakemi seçilen Ömer Faruk Yeşil'e ödülünü hocaların hocası Ekrem Karaberber verdi.

 

Yılın Futbol Kulüp Başkanı seçilen Garajlar Taçspor Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant ödülünü SRT Medya Gurup Genel Müdürü Zerrin Çağlayan Anıl'ın elinden aldı.

 

AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, gecede Yılın Futbol Antrenörü seçilen Osman Başer'e ödül verdi.

 

Yılın Amatör Futbolcusu seçilen Oğuzhan Durmuş ödülünü SRT Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Adapostası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gülderen Okumuş'un elinden aldı.

 

Vali Mustafa Büyük, gecede Özel Ödülü'nü SRT Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Adapostası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gülderen Okumuş'un elinden aldı.

 

Sakaryalı olan ve Galatasaray'da forma giyen Ceyhun Gülselam'ın ödülünü annesi Reyhan Gülselam aldı.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun Özel Ödülü'nü SRT Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Adapostası Gazetesi İmtiyaz Sahibi Gülderen Okumuş takdim etti.

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)