banner212

banner211

AFD Başkanı Ömer Bektaş dan birlik çağrısı

Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, bir basın açıklaması yayınladı.

Futbol 17.02.2012, 15:15
AFD Başkanı Ömer Bektaş dan birlik çağrısı
banner218
Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada Sakaryaspor'un yaşadığı zor günlerde tüm şehir olarak destek verilmesi gerektiğine değindi

İŞTE O AÇIKLAMA

 

EN BÜYÜK ORTAK DEĞERİMİZ OLAN SAKARYASPOR'UMUZUN GEÇİRDİĞİ BU ZOR DÖNEMLERDE GEREK LİĞDEKİ DURUMU, GEREK OYUNCULARININ TECRÜBELERİNİN EKSİKLİĞİNİ SORUN ETMEDEN BİLGİ, BİRİKİM VE TECRÜBESİYLE TÜM SPOR KAMUOYUNUN KABUL GÖRDÜGÜ DEĞERLİ HOCAMIZ YILMAZ VURAL'IN TAKIMIN BAŞINA GELMESİNDEN DOLAYI BAŞARILI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUZ.

AYRICA GEÇEN SEZONDAN BERİ TAKIMIN BAŞINDA BULUNAN BİZLERE ŞAMPİYONLUK YAŞATARAK ÖZ VERİLİ ÇALIŞMALARI İLE BUGÜNE KADAR HİZMET EDEN ŞABAN YILDIRIM HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

KADROSUNDA SAKARYA'NIN ÖZ ÇOCUKLARININ OLDUĞU BU TAKIMIMIZA BUNDAN SONRA DAHA ÇOK SAHİP ÇIKMAK İÇİN ŞEHRİN TÜM DİNAMİKLERİNİN SEN-BEN ONUN-BUNUN ADAMI KAVGALARINI BİR KENARA BIRAKIP HAREKETE GEÇMESİ GEREKİR.
AMA YILMAZ VURAL HOCAMIZ GELDİ DİYE REHAVETE DE KAPILMAYALIM.

GEÇEN SENE OYNADIĞIMIZ KATEGORİ BELLİ BU SENEKİ LİG KALİTESİ BELLİ DÜŞTÜKTEN SONRA AHLAR VAHLAR KEŞKELER BİR İŞE YARAMAZ.BU İŞİ ŞİMDİDEN SIKI TUTARAK BU TAKIMIN LİG DE KALMASI İÇİN DESTEKLEMEMİZ GEREKİYOR.
LİG DE KALMAK ŞAMPİYONLUKTAN DAHA ÖNEMLİ…

BU TAKIMIN LİGDE KALMASI SAKARYA AMATÖRÜNDEKİ BİR ÇOK BAŞARILI GENCİMİZİN DE ÖNÜNÜ AÇACAKTIR, BİR ÇOK HAKEMİMİZİN ÜST KLASMANLARA YÜKSELMESİNİ SAĞLAYACAKTIR.

AMA DÜŞERSEK NE MEVCUT GENÇLERİMİZİN GELECEĞİ OLUR , NE AMATÖRDEKİ GENÇLERİMİZ YER BULUR NE HAKEMLERİMİZ YÜKSELİR, SAKARYA ŞEHRİ OLARAK KÜME DÜŞERİZ.

AFD YÖNETİM KURULU ADINA BAŞKAN ÖMER BEKTAŞ

banner220
Yorumlar (0)