banner212

banner211

Amatör Evi 17 Eylül Pazartesi açılıyor

Başkan Toçoğlu, "Amatör spor kulüpleri camiasının bir arada olmasına zemin hazırlayacak Amatör Evi'ni 17 Eylül Pazartesi günü saat 18.

Futbol 13.09.2012, 15:28
Amatör Evi 17 Eylül  Pazartesi açılıyor
banner218

Başkan Toçoğlu, "Amatör spor kulüpleri camiasının bir arada olmasına zemin hazırlayacak Amatör Evi'ni 17 Eylül Pazartesi günü saat 18.00'da açıyoruz. Açılışımıza herkesi davet ediyoruz" dedi. ASKF Başkanı Hüseyin Kama ise, "Örnek bir proje ile Amatör Evi'ni bizlere kazandıran Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu'na teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Büyükşehir Belediyesi amatör spora destek vermeyi sürdürüyor. Sakarya'yı amatör sporlarının başkenti yapma hedefiyle çalışmalarını hızla sürdürdüklerini ve amatör spor kulüplerine destek verdiklerini belirten Başkan Zeki Toçoğlu, "Düzenli olarak kulüplerimize gereken malzeme desteği sağlıyor, ihtiyacı olan kulüplerimize otobüsler tahsis ediyoruz. Sakarya'mıza ilk sentetik sahayı kazandırdık. Şimdi de Amatör Evi'ni açıyoruz. Amatör Evimizde kulüplerimize eğitimler verilecek ve amatör spor kulüplerimizin sorunlarına kalıcı çözümler bulunacaktır. Amatör spor kulüpleri camiasının bir arada olmasına zemin hazırlayacak olan Amatör Evi'ni 17 Eylül Pazartesi günü saat 18.00'da açıyoruz. Açılışımıza herkesi davet ediyoruz. Hayırlı olsun " diye konuştu.
[b]Toçoğlu her zaman sporcunun yanında oldu[/b]Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hüseyin Kama ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olduğunu belirterek, "Bugüne kadar amatör spor kulüpleri adına Büyükşehir Belediye Başkanımızdan ne talep ettiysek bu taleplerimizi her zaman olumlu karşıladı. Sakarya'da bir ilki gerçekleştirerek yaptıkları sentetik sahalar, amatör spor kulüplerine malzeme yardımı, otobüs tahsisi ve daha birçok konuda Sayın Başkanımız her zaman bizim yanımızda oldu. Şimdi de örnek bir proje ile amatör evini bize kazandırdı. Kendisine tüm amatör spor kulüpleri adına çok teşekkür ediyoruz. Bu süreçte yardımlarını esirgemeyen sayın valimize ve diğer başkanlarımıza da teşekkür ediyoruz. Pazartesi günü tüm sporseverleri amatör evinin açılışına bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

banner220
Yorumlar (0)