banner212

banner211

Amatör Küme Kaleciler

Futbolda Kaleci Faktörü ön planda olmaya devam ediyor. Formda ve günüde olan Kaleciler Futbol Kamu oyunun gündeminde yerini koruyor.

Futbol 29.08.2013, 11:55
Amatör Küme Kaleciler
banner218

Futbolda Kaleci Faktörü ön planda olmaya devam ediyor. Formda ve günüde olan Kaleciler Futbol Kamu oyunun gündeminde yerini koruyor.


Editörümüz Suat Beyenal Geçen sezon ve bu sezon Kale’deki görevlerini başarılı şekilde yapan ve yapmaya devam eden Kaleciler ile özel söyleyişiler yaparak sizlere tanıtıyor ve tanıtmaya devam edecek.


Fatih Kılıçkan (Karaaptiler Akınspor)

Başarılı File Bekçisi geçen sezon Karapürçek takımında adeta devleşerek Takımının bir çok başarısına imza attı. Ancak sezon sonu Takımından ayrıldı. Fatih Kılıçkan “ Biraz buruk ayrıldık. Öyle olmamalıydı “ diyerek üzüntüsünü ortaya döküyor ve kendisine vefasızlık yapıldığını ima ediyor . Genç kaleci Fatih şimdi yeni takımı Karaaptiler akınspor’da. Takımının U 19 formasını giyiyor ve Süper Amatör Lig’in başlamasını bekliyor. Fatih “Süper Amatörde A takımda başarılı olmak ve bana güvenenleri mahcup etmemek istiyorum” diyor.


Oğuz Kaan (Yıldırmspor)

Oğuz Kaan 1.90 lık boyu ile tam ideal görüntüde. Yaşı henüz 16 . Kalecilik tekniği çok güzel. Yıldırımspor Kulübü başkanı Kemal Pekin “ Oğuz Kaan’ı A takımda bile oynatabiliriz. Yaşı 16. Biz U 19 lar da oynatıyoruz. Geleceği çok parlak. Yetiştirici kulüp olarak Türk Futbol’una bir kaleci daha ramağan ediyoruz “ şeklinde konuşuyor. Oğuz Kaan ise “ Çok çalışıyorum. Profesyonel olup Milli takımlara çıkmak istiyorum “ diyor.

Niyazi Aydön (Arifiye doğan spor)

Arifyedoğanspor kalecisi Niyazi Aydör için antrenörü Osman Gümüştaş  “ Böyle bir kaleciniz varsa maça 1-0 önde başlıyorsunuz. Niyazi 1997 doğumlu yapısı sağlam ve kuvvetli, ilerisi için büyük ümit “ diyor ve kalecisine övgüler yağdırıyor. Niyazi Aydön Kocaali doğumlu. Arifiye Anadolu lisesinde okuyor. Her kaleci gibi onunda en büyük hayali profesyonel olarak sahalarda yer almak. Neden olmasın diyoruz. “ Olacak inşallah” diyor.

Bizde Kaleci’lere başarılar diliyoruz ve gönüllerinde yatan yerlere gelmelerini diliyoruz. 

Yorumlar (1)
İSMET KALIN 9 yıl önce
ÖNCELİKLE KALECİ ANTRÖNÖRÜMÜZ SUAT HOCAMIZ BAŞTA OLMAK ÜZERE BAŞKANIMIZ KEMAL BEY'E VE TEKNİK DRÖKTÖRÜMÜZ MURAT HOCAMIZA SAYGILARIMI SUNARIMI SUNARIM.