banner212

banner211

ASKF Başkanı Kama ; 'Ölene Kadar Görevdeyim'

ASKF Başkanı Hüseyin Kama seçildiğinin ilanından sonra "ölene kadar görevdeyim" dedi.

Futbol 04.07.2012, 09:57
ASKF Başkanı Kama ; 'Ölene Kadar Görevdeyim'
banner218
ASKF Başkanı Hüseyin Kama seçildiğinin ilanından sonra "ölene kadar görevdeyim" dedi.

"Ölene kadar burdayım"

Adapazarı Belediyesi Orhan Gazi Kültür Merkez'inde yapılan Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 13 dönem Genel Kurulunda tek liste halinde gidilen seçim sonrasında Hüseyin Kama tekrar Başkan oldu.

15 YILINI DOLDURDU
13'üncü Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Kurul toplantısı dün Orhan Gazi Kültür Merkez'inde yapıldı. Genel Kurulda tek liste halinde seçime gidilerek 5 dönemdir başkanlığı sürdüren ASKF Başkanı Hüseyin Kama oy çokluğuyla başkan seçildi. 15 yılını dolduran Başkan Hüseyin Kama 435 delegenin 303'ünü toplayarak başkanlığı tekrar ilan etmiş oldu. Başkan liste olmadığı için sandık kullanılmadan yapılan seçimde bütün salon Hüseyin Kama için el kaldırdı.

"KULÜPLERİN FEDAİSİYİM"
ASKF Başkanı Hüseyin Kama;" 2004 yılında beni oylarınızla başkanlığa getirdiğiniz. O günden bu günlere kadar iyisiyle kötüsüyle geldik. Hiçbir takımımıza art niyetle bakmadık. Hata yaptık. Eksiklerimizde oldu. Ama en aza indirmek için var gücümüzle çalıştık. Hüseyin Boz, Hüseyin Kama'ya her yönlü saldırmak istedi.Ama işte genel kurul burda gel aday ol. Burası er meydanı Hodri Meydan gelin genel kurul burdu. Bunları hepsini geride bıraktık.Ben Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Sayın Toçoğlu ile iyi ilişkilerimizi bile başka yöne çekenler oldu. Bizi çok seven bir başkanımız var. Bizi önemsiyor. Herkesle iyi diyologlar içerisinde olmak istiyoruz. Buda şuç oluyor. Hizmet kursal bir görevdir. Bizde bunu yapıyoruz. Futbol müsabakaları Hüseyin Kama talimatlarına göre değil futbol müsabaka talimatlarına göre yönetiliyor. Bunu bütün kulüp yetkilileri böyle bilsin istiyorum. Hiç kimsenin alına terine ihanet ettirmem. Ben kulüplerin fedaisiyim. Allah nasip ederse ölene kadar görevdeyim" dedi.

KARAPÜRÇEKTE SAHA YOK
Genel Kurul'da söz alıp konuşan Fırtına Gençler Birliği Başkanı Ali İhsan Tarım;" Başkanımız her köye bir saha dedi. Ama Karapürçekte hala bir saha yok. Orda biz gençleri kötü alışkanlıklardan kurtarmak için uğraşıyoruz. Bize karşı siyaset yapıyorlar. Ben Başkanımın bu konuda bize destek olması bekliyorum" dedi.

"BOZ UZAK DUR"
Genel Kurulda söz alan Hendek Boğazspor Kulüp Başkanı Orhan Topçu;"Kulüpler Birliği ile ilgili konuşmak istiyoruz. Biz zamanında birkaç spor adamı bir araya geldik ve böyle bir oluşum yaptık. Ama sonra Kulüpleri Birliği amaçından çıktı ve Hüseyin Kama'ya taraf oldu. Ben burdan sayın Mustafa Boz ağabeyime sesleniyorum " Amatör futboldan uzakdur. Daha fazla karıştırma ortalığı" diyrek sözlerini tamamladı.

HABER: Gökhan ÇETİNBAŞ

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)