banner212

banner211

ASKF den Vali Mustafa Büyük'e ziyaret

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF ) yeni yönetim kurulu, Genel Başkan Hüseyin Kama önderliğinde Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ü makamında ziyaret etti.

Futbol 18.07.2012, 09:58
ASKF den Vali Mustafa Büyük'e ziyaret
banner218
Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ( ASKF ) yeni yönetim kurulu, Genel Başkan Hüseyin Kama önderliğinde Sakarya Valisi Mustafa Büyük'ü makamında ziyaret etti.

ASKF Genel Başkanı Hüseyin Kama , Genel Başkan vekili Osman Karaoğlan, Genel Sekreter Vedat Savaş, Genel Başkan yardımcıları İsmail Ergül, Kazım Yılmaz ve TFF Sakarya İl Temsilcisi Ali Arslan ile birlikte Vali Mustafa Büyük'ü makamında ziyaret ettiler.

ASKF Genel Başkanı Kama, "Sakarya Amatörlerine her zaman desteklerini esirgemeyen Sayın valimize teşekkür ediyorum" diyerek yeni yapılan Amatör evi, Sentetik Sahalar ve tesisler ile ilgi çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Amatör evi için Özel idare tarafından yapılan yardımdan dolayı Vali Büyük'e teşekkür ederek Amatör evinin iç teşrifatları içinde destek istedi.

Sakarya Valisi Mustafa Büyük, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Kama ve yönetimini yeniden seçilmelerinden dolayı tebrik etti. Vali Büyük, Sakarya'da sporun ne kadar önemli olduğuna vurgu yaparak, " Özel idaremiz ve Yerel yönetimlerimiz ile birlikte güzel bir ahenk içerisinde çalışmalarımız sürüyor, önemli tesisler inşa ettik hızlı bir şekilde bu tesisleşme çalışmalarımız artarak devam edecek diyerek" Genel Başkan Hüseyin Kama ve Yönetimine başarılar diledi.

Salih Koşu'ya iadei ziyaret

ASKF 13 Olağan Genel kurulunda yeniden Genel Başkanlığa seçilen Hüseyin Kama'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, iadeyi ziyarette ASKF Yönetimini ağırladı.

ASKF Genel Başkanı Hüseyin Kama , Genel Başkan vekili Osman Karaoğlan, Genel Sekreter Vedat Savaş, Genel Başkan yardımcıları İsmail Ergül, Kazım Yılmaz ve TFF Sakarya İl Temsilcisi Ali Arslan ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu 'ya iadeyi ziyarette bulundular.

 

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)