Kazımpaşa  sahasında sürpriz Karpuz ziyafeti." />

banner212

banner211

Baba dan maç sonrası Karpuz ikramı

 

Kazımpaşa  sahasında sürpriz Karpuz ziyafeti.

Futbol 21.09.2012, 11:10
Baba dan maç sonrası Karpuz ikramı
banner218

 

Kazımpaşa  sahasında sürpriz Karpuz ziyafeti. Yıldırımspor’un başarılı kalecisi Oğuzhan’ın babası Ahmet izibellisiz’in tarladan toplayıp özel aracı ile sahaya getirdiği Karpuz’ları Oğuzhan Futbolculara,Hakemlere, yöneticilere ve maçı izlemeye gelen taraftarlara ikram etti.

Arkadaşlarına başarı diledi

Yıldırımspor kalecisi Oğuzhan önceki gün Kazımpaşa sahasında oynanan Yıldırımspor –Kalaycıspor U 19 maçını izlemeye geldi. Kazımpaşalı olan Oğuzhan arkadaşlarına moral verip başarı diledi ve  maçı kazanmalarını istedi.

Baba’dan karpuz geldi

Maçın sonlarına doğru günün süprizi ortaya çıktı. Oğuzhan’ın babası Ahmet İzibellisiz futbol sahasının yakınında bulunan tarladan topladığı karpuzları saha kenarına getirerek futbolculara ikram edilmesini istedi. Oğuzhan ve saha görevlisi Selim tarafından dilimlere bölünen karpuz’lar maçın bitiminden sonra  iki takım futbolcuları,hakemler, yöneticiler ve maçı izlemeye gelen taraftarlara ikram edildi.

Karpuzları afiyetle yiyen  futbolcular , hakemler , yöneticiler ve taraftarlar Oğuzhan ve babası Ahmet’e teşekkür ettiler.

Suat Beyenal


banner220
Yorumlar (0)