banner212

banner211

Bahadır’dan veda ziyaretleri

Hendek İlçe Gençlik ve spor hizmetleri Müdürü Hüdaverdi Bahadır emekli olmasının ardından Daire Amirlerine ve personellleri ziyaret ederek vedalaştı.

Futbol 03.09.2013, 15:30
Bahadır’dan veda ziyaretleri
banner218

Hendek İlçe Gençlik ve spor hizmetleri Müdürü Hüdaverdi Bahadır emekli olmasının ardından Daire Amirlerine  ve personellleri ziyaret ederek  vedalaştı.


Emekli olan Hendek Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Hüdaverdi Bahadır ,Adliye Yazı işleri Müdürü Celil Şişman , İlçe Nufus Müdürü Turgay Azın,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melih Engin ,İlçe Tarım Müdürlüğü,Sosyal Yardımlaşma Derneği  ve Daire çalışanlarını ziyaret ederek helallik aldı.


Emekli olan Hendek Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Hüdaverdi Bahadır daha sonra Hendek Adliyesi Cumhuriyet Başsavcısı Can Bayır,Cumhuriyet Savcıları Vedat Temel , Ahmet Bulut ve Emre Kaya’yı ziyaret ederek vedalaştı.Sohbet havasında geçen veda ziyaretinde Cumhuriyet Başsavcısı ve Savcılar ,Hüdaverdi Bahadır’a emeklilik hayatında sağlıklı ve uzun yıllar geçirmesi temennisinde bulundular.


Bahadır ,İlçe Gençlik ve Spor hizmetlerinde uzun yıllar hizmet etmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek güzel günler geçirdiklerini ifade ederek kendilerine teşekkür etti.


Mehmet KAVİS /HaberHendek.com

banner220
Yorumlar (0)