Çaybaşı Bekirpaşa Başkanı Alattin Toy göreve henüz resmi olarak bugün başladıklarını belirterek; “Yapacak çok işimiz var." />

Başkan Alattin Toy, Gençlere önem vereceğiz

Çaybaşı Bekirpaşa Başkanı Alattin Toy göreve henüz resmi olarak bugün başladıklarını belirterek; “Yapacak çok işimiz var.

Futbol 02.10.2012, 12:04
Başkan Alattin Toy, Gençlere önem vereceğiz

Çaybaşı Bekirpaşa Başkanı Alattin Toy göreve henüz resmi olarak bugün başladıklarını belirterek; “Yapacak çok işimiz var. Birçok projem sorunları çok iyi biliyorum” dedikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü;

“Biz yönetim olarak genç bir jenerasyonuz. Yapılandırmamızı gençlik üzerine kurmak istiyoruz ve ilk etapta kulübe 200 genci üye yapmak istiyoruz. Ayrıca mevcut üye sayımızı da 35 yaş üstünde 400 yeni üye ile yaklaşık 400 üyeli bir takım duruma getirmek istiyoruz. Yine sahalarımızın çimlenmesi ile ilgili çalışmalar yapacağız ve Yine var olan fakat yetersiz durumdaki ışıklandırmalarımızı ele alarak yeterli bir duruma getirmeye niyetliyiz”

Toy kendisinden önce uzun dönem başkanlığıyürüten İslam Bozkurt da tesisleşme adına yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek; “Ama henüz yolun başındayız. Bayrağı teslim alan biz yeni yönetim olarak bu güzel girişimin de neticeye vardırılması için çalışma yapacağız” liğöncesi sporcu kardeşlerimizle bir arda olmak istedik onun için ızgara partisi verdik diye konuştu.

Yorumlar (0)