banner212

banner211

Bayram Berber Oflu Naci'yi ziyaret etti

Akyazı'da futbol denildiğinde ilk akla gelen isim olan geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla evinde istirahat eden.

Futbol 15.04.2012, 09:52
Bayram Berber Oflu Naci'yi ziyaret etti
banner218
Akyazı'da futbol denildiğinde ilk akla gelen isim olan geçirdiği rahatsızlık dolayısıyla evinde istirahat eden. Naci Fazlıoğlu'na ziyaretçi akını.

 

Hayatının büyük bölümünü futbola adayan ve yaptığı tesislerde zaten futbolcu yatağı olan Akyazı'da yeni  starlar çıkarmak için gayret gösteren Oflu Naci (Fazlıoğlu) geçtiğimiz günlerde rahatsızlanınca aile hekimi Dr. Yaşar Yılmaz'ın tavsiyesi üzerine önce İstanbul'a sonra da Ankara GATA'ya kaldırılmıştı ve tedavi altına alınmıştı.

 

Kaldırıldığı GATA'daki tedavisi tamamlanan Oflu Naci evinde istirahata çekiLDİ.. Oflu Naci'nin evine döndüğünü haber alan sevenleri ziyaret ederek kendisine geçmiş olsun dileklerini iletmeyi sürdürüyorlar. Akyazı Kaymakamı Erdoğan Beypınar ile  Coşkun Demirbakan'da ziyaretçiler arasındaki yerlerini aldılar.

Kaymakam Beypınar ziyarete eski futbolculardan Tik Tak Ahmet, Onbaşı ve Sait Okur'la birlikte giderken, ünlü teknik direktör Coşkun Demirbakan'da ziyarete Maka Mustafa, Vefa Güverman, eski futbolculardan Fikret Karakaş ve İrfan Gürel'le birlikte gitti.

 

İki ziyarette konuşulan tek konu Oflu Naci'nin sağlığının yanı sıra futbol oldu. Özellikle Oflu Naci'ye bir lig maçında ilk yarıda bir 11, ikinci yarıda başka 11'i nasıl oynattığı soruldu. Oflu Naci'de hakem İlhan Okyar olursa bırakın iki 11'i 4 11 bile değiştirirsen cevabını verirek herkesi güldürdü..

 

Alaattin ONUR

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

 

 

banner220
Yorumlar (0)