Sakarya U-14 Ligi play-off müsabakalarında büyük bir çıkış yakalayan Demirspor U-14 Takımı zorlu yarışta ipi gol farkıyla birinci olarak göğüsledi." />

banner212

banner211

Demirspor ve Sakarya Gücü Türkiye Şampiyonasın da

Sakarya U-14 Ligi play-off müsabakalarında büyük bir çıkış yakalayan Demirspor U-14 Takımı zorlu yarışta ipi gol farkıyla birinci olarak göğüsledi.

Futbol 08.01.2013, 18:11
Demirspor ve Sakarya Gücü Türkiye Şampiyonasın da

Sakarya U-14 Ligi play-off müsabakalarında büyük bir çıkış yakalayan Demirspor U-14 Takımı zorlu yarışta ipi gol farkıyla birinci olarak göğüsledi. Oynanan 9 Müsabakada 21 Puan toplayan mavi-lacivertli gençler disiplinli çalışmanın ürününü toplamanın sevinci ile geçen akşam karla kaplı Erenler sentetik sahada horon teptiler.

GURUR VERİCİ MANZARALAR

Rakipleri Tekspor’u 8-0 Yenerek Sakaryagücü’nün önünde 1 gol fazlası ile birinci olan Demirspor U-14 Takımının başarılı çalıştırıcısı M. Metin Kaya adeta sevinç gözyaşları döktü. Demirspor Kulüp Başkanı Muammer Güneş te sporculara bu galibiyet sonrası bir yemek verdi. Kendisinin de yemekte bulunduğu Güneş yaptığı açıklamada “ bu çocuklara canım feda olsun, grup maçlarında onlar için neler gerekiyorsa yapılacaktır. “ Diye konuştu.

 

HABER: SIRRI ŞANLI


Yorumlar (0)