banner212

banner211

Erkan Engin üst klasman hakemi oldu

Sakarya İl Hakem Kurulu 1995’ten bu yana Selçuk Şahin’den sonra ilk defa bir üst klasman hakemi gönderiyor

Futbol 06.07.2013, 18:25
Erkan Engin üst klasman hakemi oldu
banner218

Sakarya İl Hakem Kurulu 1995’ten bu yana Selçuk Şahin’den sonra ilk defa bir üst klasman hakemi gönderiyor. Merkez Hakem Kurulu’nun belirlediği 21 Hakemden biri olan Erkan Engin katıldığı kamp çalışmaları sonrasında MHK Tarafından Üst Klasman Hakemi olarak görevlendirildi.

MEHMET ALEMDAR ÇOK MUTLU

Sakarya’lı futbol hakemlerinin her geçen gün başarıdan başarıya koştuğunu söyleyen İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar çok sevinçli. Her türlü zor şartlarda çalışmalarına rağmen verdikleri emeğin meyvelerini toplamaya başladıklarını söyleyen Alemdar “ Erkek ve bayan hakemlerimizde büyük bir yükselme kaydettik. Geçen sezon görev yapan bölgesel ve ulusal hakemlerimiz ile gözlemcilerimizden hiç düşen olmadı. Buna karşılık hakemlerimizde bir yükseliş oldu. Bunun için de çok mutluyum “ Dedi.

BURAK OLCAR ULUSAL HAKEM

Sakarya Bölgesi Bölgesel Hakemlerinden Burak Olcar Zonguldak’ta yapılan test sınavlarını başarı ile geçerek bundan böyle Ulusal Hakem olarak görev yapacak. Atilla Karaoğlan ise bu sezon Bölgesel hakem olarak görev alacak. Öte yandan  İl Hakemlerimizden Uğur Garan, Mehmet Öztürk, Fatih Altuntaş ile Oğuzhan Yiğit Karpuz da Bölgesel Yardımcı hakemliklerine terfi ettiler. Bayan hakemlerimizden Sibel Kolçak Kadın Klasman  hakemliğine, Saime Akar da Kadın Klasman  yardımcı hakemliğine terfi ettiler. Gözlemcilerimizden Ethem Kovan ise yaş haddinden klasman gözlemciliğine son verdi.

Sırrı ŞANLI Adapazarı Akşam Haberleri

banner220
Yorumlar (0)