banner212

banner211

Futbolcu Fabrikası gibi bir Kulüp

Alt yapı çalışmaları ile faaliyetini sürdüren Sakarya Amatör Futbol’unda 2. Amatör ve Alt yapı Liglerinde adını duyuran Sakaryagücüspor adeta Futbolcu Fabrikası gibi çalışıyor.

Futbol 03.09.2013, 15:50
Futbolcu Fabrikası gibi bir Kulüp
banner218

Alt yapı çalışmaları ile faaliyetini sürdüren Sakarya Amatör Futbol’unda  2. Amatör ve Alt yapı Liglerinde adını duyuran Sakaryagücüspor adeta  Futbolcu Fabrikası gibi çalışıyor.


Önemli Olan alt yapı

Sakaryagücüspor’un Teknik Patronu Çetin Çal. Çetin Hoca minik futbolcuları ile gurur duyuyor ve “ Ne varsa bunlarda var.1999 – 2004 yaş aralığında 110 Futbolcumuz ile çalışıyoruz. Antremanlarımızı Olimpik halı saha, Akarca Çim ,Erenler Sentetik ve Yıldırımspor tesisleri sahasında yapıyoruz. Amacımız çocuklarımızın yetişme aşamasında çeşitli sahaları tanıması. Bu sistemin daha faydalı olduğuna inanıyorum” diyor.


Futbolcu ordusu

Sakaryagücüspor yaş grupları sayıları şöyle: 1999 ve 2000 doğumlular : 30 , 2001-2002 doğumlular : 50 , 2003 – 2004 Doğumlular : 30 kişi. Takımların gruplarına göre yeterli sayıda Kaleci’leri  bulunuyor.


Yönetim ve Veliler tam destek

Sakaryagücüspor’un en büyük özelliği iseYönetim kurulu ve velilerin antreman ve maçlkarı sürekli takip etmeleri ve tam destek vermeleri. Yönetici Sedat Yılmazer “ Biz her şeyimizi çocuklarımızın başarısına adadık. Onlar için her zaman en iyisini yapmaya uğraşıyoruz” şeklinde konuşuyor.

 

Yönetim Kurulu üyelerinin isimleri şöyle: Başkan Muhammet Fidan,As Başkan: Murat Atalay, Başkan Vekili Fazlı Demirci,Üyeler: Engin Sezgin,Mehmet Yaylacı,Sinan Güler, Sedat Yılmazer, Mehmet Bostancı, Yusuf Alıcı.

 

Yorumlar (3)
şükrü can 9 yıl önce
böyle kaliteli çocukların şükrü özkan himayesinde olması çok ama çk düşündürücü
demirci 9 yıl önce
çetin hocama başarılar (vagon)
BERKİN BERK 9 yıl önce
Bu bir reklamdır arkadaşlar sakaryalı olmasak yutacağız..hocaları bir şekilde bu işin ticaretini yapıyor eğer gerçekten futbolcu fabrikalarından bahsedecekseniz o zaman neden HARMANLIK - TEKSPOR -DEMİRSPOR - YILDIRIM'dan bahsetmiyorsunuz ah sizi gidi medya sizi yine ne işler peşindesiniz .. ee ne yaparsın küçük TÜRKİYE