banner212

banner211

Gani Erdoğan TFFHGD Sakarya Şubesi Başkan Adayı

TFFHGD Sakarya Şubesi Başkan adayı Gani Erdoğan, Hakem ve Gözlemciler için birlik ve beraberliğin tek adresi biziz.

Futbol 16.01.2012, 18:59
Gani Erdoğan TFFHGD Sakarya Şubesi Başkan Adayı
banner218
TFFHGD Sakarya Şubesi Başkan adayı Gani Erdoğan, Hakem ve Gözlemciler için birlik ve beraberliğin tek adresi biziz. Bu birliktelik için Tüm üyelerimizin oyunu bekliyoruz" dedi.

 

Şubat'ta seçim var

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Sakarya Şubesi Başkanlık seçiminin 2012 yılı 1 ile 25 Şubat tarihleri arasında yapılması gerekiyor. Seçim öncesinde TFFHGD Sakarya Şubesi Başkanı Şükrü Özkan'ın daveti ile bir araya gelen Başkan Adayı Gani Erdoğan yaptıkları toplantılar sonrasında, Şimdiki yönetim ile birleşmelerinin söz konusu olmadığını belirtti.

 

Özkan çivi çakmadı

Başkan Adayı Gani Erdoğan; " Bana destek veren arkadaşlarım, Şükrü Özkan yönetimine sıcak bakmadı. Beni Başkan olarak görmek istedikleri için, Bu seçimde bu saatten sonra hiçbir adayla birleşmemiz söz konusu değildir. Yola Çıktığımız arkadaşlarımızın fikri, bizde her şeyden önce gelir. Onları da desteği ile 3 yıldır derneğe çivi çakmayan, hiçbir proje üretmeyen Özkan Başkanlığına son vermek için başkanlığa talip oldum" dedi.

 

Kaos ürettiler

TFFHGD Sakarya Şubesi başkanı Şükrü Özkan'ın camiayı sürekli kaosa sürüklediği belirten Başkan Adayı Gani Erdoğan; "Birileri Şükrü Özkan'ın, birileri Mehmet Alemdar'ın adamı. Herkes Birbiri ile konuşmuyor. Bizim dönemimizde böyle olmayacak. Derneğin görevi Hakemler ve gözlemcilerine sahip çıkmaktır. Her seferinde İHK'ye sataşmak değildir. Sakarya İHK'nin görevi de farklıdır. Biz camiayı kaosa sürüklemek yerine, birlik ve beraberlik içinde tutmaya çalışacağız" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)