UEFA'nın geleceğin hakemlerini şimdiden kapsamlı bir şekilde eğitmeyi hedeflediği kampların bir benzeri olan TFF Hakem Gelişim Kampı'nın yedincisi, Riva Legend Otel'de devam ediyor." />

banner212

banner211

Hakemler TFF kampına katıldı

UEFA'nın geleceğin hakemlerini şimdiden kapsamlı bir şekilde eğitmeyi hedeflediği kampların bir benzeri olan TFF Hakem Gelişim Kampı'nın yedincisi, Riva Legend Otel'de devam ediyor.

Futbol 20.09.2012, 11:17
Hakemler TFF kampına katıldı
banner218

UEFA'nın geleceğin hakemlerini şimdiden kapsamlı bir şekilde eğitmeyi hedeflediği kampların bir benzeri olan TFF Hakem Gelişim Kampı'nın yedincisi, Riva Legend Otel'de devam ediyor. 21 Eylül tarihine kadar sürecek eğitim kampında diğer eğitimlerden farklı olarak fiziksel, psikolojik eğitim ile teknik sunum ve uygulamaları bir arada veriliyor.

 

Oğuz Sarvan Başkanlığında gerçekleşen kampta Ünsal Çimen, Turgay Güdü, Murat Ilgaz ve Burçin Keskin eğitimci, Ali Kızılet atletik test sorumlusu, Esat Eriş, Ahmet Erdoğan, Fahir Ersoy ve Celal Mutlu'da hakem koçu olarak görev yapıyor. Bu yılki TFF Hakem Gelişim Kampına Sakarya bölgesi hakemlerinden Erkan Engin, Ahmet Şanslı ve Suat Güz davet edildi. Sakarya Bölgesi hakemleri hakkında açıklamalarda bulunan Oğuz Sarvan, "Sakarya bölgesi hakemlerimiz çok yetenekli. Alt kategorilerden daha genç hakemlerin geldiğini de biliyoruz. İlerleyen eğitimlerde kendilerini de aramızda göreceğimize inanıyorum" dedi.

Yorumlar (0)