banner212

banner211

Hüseyin Kama, ASKF Başkanlığı'na resmen aday

3 Temmuz'da yapılacak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı seçimlerine az bir zaman kala Hüseyin Kama resmen adaylığını açıkladı.

Futbol 31.05.2012, 18:16
Hüseyin Kama, ASKF Başkanlığı'na resmen aday
banner218
3 Temmuz'da yapılacak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığı seçimlerine az bir zaman kala Hüseyin Kama resmen adaylığını açıkladı.Akyazı da inci pizzada kulüp başkanları ve belde belediye başkanları ile bir araya gelen kama  göreve her zaman olduğu gibi yine talibim dedi.

İnci pizzada yapılan açıklamaya Akyazı belediye başkanı Yaşar Yazıcı,Kuzuluk belde belediye başkanı Bilal Soykan,Dokurcun belde belediye başkanı Ruhi Yılmaz,Altındere belde belediye başkanı Mehmet Çakmak,il genel meclis üyeleri Alim Gül ve İbrahim Rençber,CHP ilçe başkanı Muzaffer Başer,muhtarlar derneği başkanı Murat Öz kulüp başkan ve yöneticileri katıldı.

Toplantıda Akyazı belediye başkanı ve belde belediye başkanları söz aldı bizler Akyazılı olarak Hüseyin Kamaya tam destek veriyoruz her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz dediler.Bu anlamlı gecede Sakarya mıza büyük hizmetler veren geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan büyük hocamız Naci Fazlıoğlu nu rahmetle anıyoruz mekanı cennet olsun dediler.

Hüseyin Kama yaptığı açıklamada  3 Temmuzda herkesi bekliyoruz Sakarya da 130 Akyazı da 25 spor kulübümüz var benim için Akyazı ne kadar önemliyse diğer ilçelerimizde aynı derecede önemlidir ayrım yapmak bize yakışmaz hizmetlerimiz her zaman eşitlik ilkesinde olmuştur olmaya da devam edecektir.Önemli olan Sakarya amatör spor kulüplerimizin kazanmasıdır.

Federasyonumuza bu güne kadar büyük destekleri olan il genel meclis üyelerimize huzurunuzda teşekkür ediyorum dedi.

HABER:Alaattin ONUR

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)