banner212

banner211

İlk Yarının Enleri Ödül töreni yapıldı

Amatör Futbolcular Derneği tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek İlk Yarının Ardından ödül bu akşam Elmas Garden Otel'de yapıldıSpor camiasının önde gelen isimlerini bir araya geldiği gecede ilk yarının başarılı sporcuları, hakemleri, basın mensuplarına çeşitli ödüller dağıtıldı.

Futbol 09.01.2012, 20:28
İlk Yarının Enleri Ödül töreni yapıldı
banner218
Amatör Futbolcular Derneği tarafından bu yıl ilk kez düzenlenecek İlk Yarının Ardından ödül bu akşam Elmas Garden Otel'de yapıldıSpor camiasının önde gelen isimlerini bir araya geldiği gecede ilk yarının başarılı sporcuları, hakemleri, basın mensuplarına çeşitli ödüller dağıtıldı.

 

Gecenin sponsorları:

Kraas Alışveriş Merkezi, Odabaş Kuyumculuk, Çatalbaş Gıda, Tufan Baharat, Faydalı Kuyumculuk, Bektaş Teknik Servis, Özay Madencilik, Ekol Otomotiv, Kaya Ticaret ve Elmas Garden
Basın Ödülleri:

Serkan Özbay (YeniHaber), Kadir Şirin (Sakarya Halk), Hasan Gökdemir (Adapazarı)
Özel Ödüler:

Saha Görevlisi Nusret Korkmaz, Selahattin Bektaş, Yıldırımspor Kalecisi Metin Akpınar Sakaryaspor U17 Teknik Sorumlusu İsmail Öz, Sakaryaspor Futbolcusu Salih Dursun, Sakaryaspor Futbolcusu Gazanfer Aydın
Teşfik Ödülleri:

Bilge Hastahanesi, Medyabar Tv Aziz Güvener, Amatör Dünya Programı(Srt) Ömer Sarıca, Sezgin Ergin, Tefik Tetik

İlk Yarının Hakemleri:

Müjdat Duman, Aydın Engin, Burak Olcar,Yunus Eren, Özgür Aygün, Ömer Faruk Yeşil

İlk Yarının En iyi Antrenörleri:

İbrahim Makine (Harb-İş), Osman Başer (Sapancaspor), Tevfik tetik (Harmanlıkspor)

 

Kulüp Başkanları Ödülleri:

Selahattin Bilgin Özkaynak (Sapanca Kurtköyspor), Kemal Pekin (Yıldırımspor), Timur Acar (Karasu Aziziyespor)
















































































































































































































































SAKARYA AMATÖR LİG KLASMAN GRUBU KARMASI 
ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 FATİH KILIÇKAN KARAPÜRÇEKSPOR KALECİ
2 HASAN AKSOY K.BARABAROS DEFANS
3 EMRE OKUR PAZARKÖY EĞİTİM DEFANS
4 FATİH SEYYAR TARAKLISPOR DEFANS
5 EROL KURTUL HACIKIŞLA DEFANS
6 EMRE YAMAN TAŞKISIĞI ORTA SAHA
7 CEYHUN ERDEM AZGI HARB-İŞSPOR ORTA SAHA
8 EKREM YILMAZ AKYAZIGÜCÜ ORTA SAHA
9 YALÇIN YALAZI İL ÖZEL İDARE ORTA SAHA
10 TALHA KOVAR SAPANCAKURTKÖY FORVET
11 OĞUZHAN ALŞAN KIŞLAÇAYSPOR FORVET
SAKARYA AMATÖR LİG B GRUBU KARMASI 
ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 MUSTAFA LEVENT HENDEK GENÇLİK KALECİ
2 CİHANGİR BOZOĞLU SAPANCASPOR DEFANS
3 YASİN BOZKURT B.PAŞASPOR DEFANS
4 CİHAN CUROĞLU KARASUSPOR DEFANS
5 MERT ÖZKAN DEMİRSPOR DEFANS
6 FATİH ÇELİK YILDIRIMSPOR ORTA SAHA
7 SELÇUK BEKTAŞ HENDEK GENÇLİK ORTA SAHA
8 SEFA KURTULUŞ KOCAALİSPOR ORTA SAHA
9 CABİR KILIÇKAN KOCAALİSPOR ORTA SAHA
10 OGUZHAN DURMUŞ TEKSPOR FORVET
11 CELAL YAVAŞ SAPANCASPOR FORVET
SAKARYA SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU KARMASI 
ADI – SOYADI TAKIM MEVKİ
1 GÖKHAN ÖZEL HENDEKSPOR KALECİ
2 İBRAHİM CAN TUNCER KUZULUKSPOR DEFANS
3 GÖKHAN ÇEKİÇ SERDİVANSPOR DEFANS
4 EMİRCAN DEMİR K.AZİZİYESPOR DEFANS
5 BURAK SARICA ŞEKERSPOR DEFANS
6 BAHADIR BAFRALIOĞLU ERENLERSPOR ORTA SAHA
7 CİHAN TAN KIRKPINARSPOR ORTA SAHA
8 TARIK KILIÇ SERDİVANSPOR ORTA SAHA
9 EMRE AYDEMİR PAMUKOVASPOR ORTA SAHA
10 SAMET ÇAKIR HARMANLIKSPOR FORVET
11 ŞEHMUZ AYDEMİR HENDEKSPOR FORVET

 

[gallery link="file" orderby="title"]


Yorumlar (0)