banner212

banner211

İşte Olgunlar turnuvasının fikstürü

Bu yıl 25ncisi yapılacak olan Olgunlar Futbol turnuvası programı şöyle;

Amatör Futbol 05.06.2013, 15:12
İşte Olgunlar turnuvasının fikstürü

06 Haziran Perşembe

Saat 23.00 Sakarya Ertaş Harita-Faydalı Kuyumculuk

07 Haziran Cuma

Saat 20.00 Türk Temizlik-Boz Metal

Saat 21.00 Düzce Olgunlar-Mahsa İnşaat

Saat 22.00 Başak Emlak-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim

Saat 23.00 Kaynarca Ayan İnşaat-İki Yıldız Çamaşırları

08 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Milli Eğitim-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita

Saat 21.00 Jakamen-Bosna Pırıldar

Saat 22.00 Hakemler Derneği-Akyazı Arena

Saat 23.00 Ozan Beton-SEM Sürücü Kursu

09 Haziran Pazar 

Saat 20.00 Pulat Yılmazer İnşaat-Ses-San Makine&Adak Elektrik

Saat 21.00 SGK-Krinan Makine

Saat 22.00 HT Kuyumculuk-Suev İnşaat

Saat 23.00 TÜVASAŞ-Lezita Piliç

10 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 Efsane-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi

Saat 22.00 Akyazı Absuvara-Beşkardeşler Mobilya

Saat 23.00 Paksan Kireç-Parkoil İmparator Tur

11 Haziran Salı

Saat 20.00 Faydalı Kuyumculuk-Türk Temizlik

Saat 21.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-AR Metal

Saat 22.00 Katlı Pazar Yeri&Musa Giyim-Sakarya Ertaş Harita

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Kaynarca Ayan İnşaat

12 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 İki Yıldız Çamaşırları-Jakamen

Saat 21.00 Boz Metal-Başak Emlak

Saat 22.00 Bosna Pırıldar-Düzce Olgunlar

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Hakemler Derneği

13 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Milli Eğitim

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-SGK

Saat 22.00 Akyazı Arena-Pulat Yılmazer İnşaat

Saat 23.00 Lezita Piliç-Ozan Beton

14 Haziran Cuma

Saat 20.00 Krinan Makine-TÜVASAŞ

Saat 21.00 Parkoil İmparator Tur-HT Kuyumculuk

Saat 22.00 Adasu HES-Akyazı Absuvara

Saat 23.00 Suev İnşaat-Efsane

15 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi-Paksan Kireç

Saat 21.00 AR Metal-Hun İlaçlama

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim

Saat 23.00 Beşkardeşler Mobilya-Gün İnşaat&Coşkunspor

 16 Haziran Pazar

Saat 20.00 Jakamen-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita

Saat 21.00 Sakarya Ertaş Harita-Boz Metal

Saat 22.00 Düzce Olgunlar-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 23.00 Türk Temizlik-Başak Emlak

 17 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Sas-San Makine&Adak Elektrik

Saat 21.00 Mahsa İnşaat-Bosna Pırıldar

Saat 22.00 Milli Eğitim-Akyazı Arena

Saat 23.00 SEM Sürücü Kursu-Lezita Piliç

 18 Haziran Salı

Saat 20.00 TÜVASAŞ-Çiftçi Kardeşler

Saat 21.00 HT Kuyumculuk-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi

Saat 22.00 Ozan Beton-Krinan makine

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Pulat Yılmazer İnşaat

 19 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Efsane-Paksan Kireç

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-AR Metal

Saat 22.00 Suev İnşaat-Parkoil İmparator Tur

Saat 23.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-Adasu HES

 20 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Hun İlaçlama-Beşkardeşler Mobilya

Saat 21.00 Başak Emlak-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Kaynarca Ayan İnşaat-Jakamen

Saat 23.00 Boz Metal-Katlı Pazaryeri&Musa Giyim

 21 Haziran Cuma

Saat 20.00 Türk Temizlik-Sakarya Ertaş Harita

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Mahsa İnşaat

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Pulat Yılmazer İnşaat

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Düzce Olgunlar

 22 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Çiftçi Kardeşler-Ozan Beton

Saat 21.00 Efsane-HT Kuyumculuk

Saat 22.00 Krinan Makine-SEM Sürücü Kursları

Saat 23.00 Hakemler Derneği-Milli Eğitim

 23 Haziran Pazar

Beraat Kandili münasebetiyle maç yoktur

 24 Haziran Pazartesi

Saat 20.00 Paksan Kireç-Suev İnşaat

Saat 21.00 Akyazı Absuvara-Gün İnşaat&Coşkunspor

Saat 22.00 Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi-Parkoil İmparator Tur

Saat 23.00 SGK-TÜVASAŞ

 25 Haziran Salı

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 Akyazı Arena-Ses-San Makine&Adak Elektrik

Saat 22.00 Adasu HES-Hun İlaçlama

Saat 23.00 Katlı Pazaryeri&Musa Giyim-Türk Temizlik

 26 Haziran Çarşamba

Saat 20.00 Mahsa İnşaat-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita

Saat 21.00 Sakarya Ertaş Harita-Başak Emlak

Saat 22.00 Düzce Olgunlar-Kaynarca Ayan İnşaat

Saat 23.00 Faydalı Kuyumculuk-Boz Metal

 27 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Bosna Pırıldar-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 HT Kuyumculuk-Paksan Kireç

Saat 22.00 Lezita Piliç-Krinan Makina

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Akyazı Arena 

 28 Haziran Cuma

Saat 20.00 Ozan Beton-SGK

Saat 21.00 SEM Sürücü Kursu-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.00 AR Metal-Beşkardeşler Mobilya

Saat 23.00 Hun İlaçlama-Akyazı Absuvara

 29 Haziran Cumartesi

Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Hakemler Derneği

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Adasa HES

Saat 22.00 Parkoil İmparator Tur-Efsane

Saat 23.00 Jakamen-Düzce Olgunlar

 30 Haziran Pazar

Saat 20.00 Milli Eğitim-Pulat Yılmazer İnşaat

Saat 21.00 Suev İnşaat-Faydalı Mobilya&Kaşif Dergisi

Saat 22.00 Kaynarca Ayan İnşaat-Mahsa İnşaat

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-Bosna Pırıldar

 1 Temmuz Pazartesi

Saat 20.00 SGK-Sem Sürücü Kursu

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-Lezita Piliç

Saat 22.00 Gün İnşaat&Coşkunspor-Hun İlaçlama

Saat 23.00 TÜVABAŞ-Ozan Beton

 2 Temmuz Salı

Saat 20.00 Adasu HES-AR Metal

Saat 21.00 Akyazı Absuvara-Burakcan İnşaat

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 23.00 Mahsa İnşaat-Jakamen

 3 Temmuz Çarşamba

Saat 20.00 Bosna Pırıldar-Kaynarca Ayan İnşaat

Saat 21.00 Krinan Makine-Çiftçi Kardeşler

Saat 22.00 SEM Sürücü Kursu-TÜVASAŞ

Saat 23.00 Lezita Piliç-SGK

 4 Temmuz Perşembe

Saat 20.00 Beşkardeşler Mobilya-Adasu HES

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Gün İnşaat&Coşkunspor

Saat 22.00 AR Metal-Akyazı Absuvara

Yorumlar (0)