İşte Olgunlara gelen ünlüler

Olgunlar Futbol Turnuvası’nın açılışında gösteri maçına çıkacak ünlüler netleşmeye başladı

Futbol 01.06.2013, 13:02
İşte Olgunlara gelen ünlüler

Gösteri maçı organizasyonunu üstlenen Altıniş Kuyumculuk’un patronu Hakan Tenekeci, gelecek 4 ismin netleştiğini bildirdi. Açıklamaya göre, AK Parti İstanbul Milletvekili, eski milli futbolcu Hakan Şükür ile Tanju Çolak, Hamza Hamzaoğlu ve Pascal Nouma, açılışta forma giyecek. Tenekeci, İlhan Mansız, Tümer Metin, Sergen Yalçın gibi isimlerden de haber beklediklerini söyledi. 

 Başvuruda son fırsat pazartesi

 Genel koordinatör Şamil Bilgin, turnuvaya başvurularda fikstür çekiminin yapılacağı gün de evraklarını tamamlayanları kabul edeceklerini söyledi. Grupların ve fikstürün belirleneceği kura çekiminin 3 Haziran pazartesi günü saat 17.30’da yapılacağını hatırlatan Bilgin, “Evraklarını o ana dek yetiştirenler torbaya girer” dedi. Bilgin, çeyrek asra ayak basacak takımların bu yıl organizasyon ve kaliteyle eski tadında bir atmosfer yaşayacaklarını da sözlerine ekledi.

 Disiplin kurulu 4 kişiden oluştu

 Olgunlar Futbol Turnuvası Disiplin Kurulu’nda başkanlığa avukat İlhan Ertem getirildi. Aynı zamanda Amatör Futbol Disiplin Kurulu başkanlığını da yapan Ertem ile turnuva süresince kurulda görev yapacak isimler şöyle: Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Kasım, TFF Bölge Antrenörü Adem Tandoğan ve Futbol İl Temsilcisi Ali Aslan.

 

 

Yorumlar (0)