banner212

banner211

Kalaycı Sentetik Futbol sahası hizmete girdi

Arifiye İlçesi Kalaycı kesiminde yapılan " Kalaycı Sentetik Saha" sında ilk resmi maç oynandı.

Futbol 11.04.2012, 11:02
Kalaycı Sentetik Futbol sahası hizmete girdi
banner218
Arifiye İlçesi Kalaycı kesiminde yapılan " Kalaycı Sentetik Saha" sında ilk resmi maç oynandı.

Mini Tören yapıldı

Sahada oynanan ilk maçtan önce Sakarya Amatör Spor  Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Hüseyin Kama , Arifiye Belediye Başkan vekili Adnan Ağırman,Futbol İl Temsilcisi Ali Arslani Arifiye İlçe Spor Müdürü İbrahin Arkan, Sakarya Saha komiserleri Derneği başkanı Günay Altuncu'nun katıldığı tören yapıldı. Hüseyin Kama ve Adnan Ağırman Kalaycı Sentetik sahasının yapımında katkıları olan kurum ve kuruluşlar ile şahıslara teşekkür ettiler ve santra noktasındaki top ile paslaşarak sahayı hizmete soktular.

Yeni sentetik sahada, tarafından saha alanı , Sentetik semini , Yedek Kulubeleri ile  çevre koruma tellerinin yapımı Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından tamamlandı . "Kalaycı Sentetik sahası'nda soyunma odaları ile sosyal tesislerin yapımı ise Arifiye Belediye Başkanlığı tarafından sürdürülüyor.

Futbol İl temsilcisi  Ali Arslan alaycı sahasındaki eksikliklerin en kısa zamanda  tamamlanacağını belirterek " Bir yerden başlamamız lazımdı, başladık bundan sonra her gün daha iyiye gidecek her hangibir sıkıntı yok " dedi.

HABER: SUAT BEYENAL

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)