banner212

banner211

Kaynarcaspor U19 Takımı Şampiyon Oldu

Kaynarcaspor U19 takımı 15 Temmuz 2013 Pazartesi günü Erenler Suni çimde Göktepespor U19 takımı ile yaptığı şampiyonluk maçını kazanarak Gençler Birinci Amatör küme ligine yükseldiler.

Futbol 16.07.2013, 14:48
Kaynarcaspor U19 Takımı Şampiyon Oldu
banner218

Kaynarcaspor U19 takımı 15 Temmuz 2013 Pazartesi günü Erenler Suni çimde  Göktepespor U19 takımı ile yaptığı şampiyonluk maçını kazanarak Gençler Birinci Amatör küme ligine yükseldiler.

Maçın genelinde oyuna hakim olan kaynarca spor gençleri Selim,görkem,Berkay ve Uğurun attığı göller ile maçı 4-1 kazandı. 2013-2014 futbol sezonunda Birinci amatör gençler liginde oynayacak olan Takımın Teknik Patronu Sezgin Tutar : Yardımcı Hocalarımız Yusuf Bozkurt , Uğur Özer ve Altyapı danışman Hocamız Fatih Şaşmaz ile birlikte 2 yıl dır yöneldiğimiz alt yapı çalışmalarımızda yavaş yavaş istediğimiz   sonuçları elde ediyoruz.. Bir takımın altyapısında 6 kategoride liglerde mücadele edebiliyorsanız ve birazda sabırlı olabiliyorsanız işte gerçek şampiyonluklar böyle bir bir   geliyor. Ben tekrar tüm sporcularımı kutluyor , hocalarımıza , özellikle Yönetim kurulumuza ve Kaynarca Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu gençler geleceğin kaynarca sporunun dama taşları olacak. Şampiyonluğumuz ilçemize hayırlı olsun dedi.

Salih   *****

Caner *****

A.Kadir *****

Muhammet *****

Görkem *****

Berkay *****

Zafer *****

Furkan *****

Uğur *****

Onur *****

Selim *****

Ata        ******

Okan *****

Fatih *****

Hüseyin *****

Furkan Aktürk *****

Mertcan *****

Yorumlar (0)