banner212

banner211

K.Barbaros ve Yıldırımspor hazırlık maçı yaptı

Otuz dakikalık 3 devre halinde yapılan maçta 2 sonuç çıktı.

Futbol 06.08.2012, 13:25
K.Barbaros ve Yıldırımspor hazırlık maçı yaptı
banner218
Otuz dakikalık 3 devre halinde yapılan maçta 2 sonuç çıktı. Aslar'da Yıldırmspor 1-0 galip geldi. Yedekler maçı 1-1 bitti

Kuyudibi Barbarosspor ve Yıldırımspor takımlarının Erenler sentetik sahasında yaptığı hazırlık maçı az sayıda izleyene " Taş gibi maç " dedirtti.

Üç devrelik maç

Hazırlık maçı 3 devre halinde oynandı. 30 dakikalık 2 devrede Antrenörler takımlarında ilk 11 oynatacakları futbolcuları sahaya sürdü. Karşılıklı akınlar ve bol paşlaşmalı şekilde geçen maçın 2 nci yarısında Çağatay, Mutlu'nun pasını değerlendirdi ve takımını 1-0 öne geçirdi.

Maçın üçüncü devresi yedeklerin ve denenen futbolcuların mücadelesi şeklinde geçti. Değişikliğin fazla olduğu son devre karşılıklı atılan goller ile 1-1 sona erdi.

Hüseyin Sürün " Memnunum"

Maçın ardından Kuyudibi Barbaros spor takımı antrenörü Hüseyin Sürün "Yakın tarihte oynadığımız  ve 2 nci Kümeden 1 nci Kümeye çıktığımız  U 19 takımımı birkaç değişiklik ile sahaya sürdüm. Sonuca bakmıyorum maçta ki oyundan memnunum. Bu sezon U 19 liginin tozunu atacağız " dedi.

Gürtürk "Daha iyi olacağız"

Yıldırımspor antrenörü Murat Gürtürk  U 19 takımı olarak ikinci hazırlık maçınıda kazandıklarını belirterek " Şekerspor ve K.Barbarosspor'u 1-0 lık sonuçlar ile geçtik. Takımımın durumu iyi. Daha iyi olacağız.

Öte yandan Yıldırımspor üçüncü hazırlık maçını bugün Çaykışlaspor ile yapacak. Verilen bilgiye göre maçın saat 16.30 oynanacağı belirtildi ancak oynanacak saha kesinleşmedi. Maçın Erenler Sentetik sahasında oynanması planlandı. Eğer saha müsait olmazsa karşılaşma Emirler sahasında aynı saatte oynanacak.

Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)