U 19 Play-Off maçında hakem Murat Taşçıkar verdiği yanlış ve ters kararlar ile maçı çığrından çıkararak yanlışlıklara damgasını vurdu." />

banner212

banner211

Kırkpınar devam, Yıldırım Stop :2-1

U 19 Play-Off maçında hakem Murat Taşçıkar verdiği yanlış ve ters kararlar ile maçı çığrından çıkararak yanlışlıklara damgasını vurdu.

Futbol 25.01.2013, 14:53
Kırkpınar devam, Yıldırım Stop :2-1
banner218

U 19 Play-Off maçında hakem Murat Taşçıkar verdiği yanlış ve ters kararlar ile maçı çığrından çıkararak yanlışlıklara damgasını vurdu. Yanlış kararlarının altında ezilen Taşçıkar hıncını Murat Gürtürk’ten çıkardı .


Saha: Erenler Atatürk-Sentetik

Hakemler: Murat Taşçıkar * Hüseyin Uçar * Mehmet Akıncık *

Kırkpınarsapor : Alirıza ** Ömer Faruk ** Recepali ** Mahmut Sercan ** Yiğit ** İlyas ** Murat ** Yücel ** (Ferdi Erdi**) Hasan Hüseyin ** (Eymen**) İsmail Tolga ** İdris Soner **

Antrenör : Nuri Çelik

Yıldırımspor : Turgut Kurt ** Onur ** Fatih ** Doğukan ** (Enes**) Muhammed ** Birkan ** Cem ** (Burak**) Mustafa ** (Berkay**) Mutlu ** Fırat ** Çağatay **

Antrenör : Murat Gürtürk

Goller : Dk 16 Çağatay (Yıldırmspor) Dk 39 Hasan Hüseyin Dk 73 İdris Soner


U 19 Play-Off grubu maçında zaman zaman heyecan ve 3 gol var, ancak bütün bunların dışında genelde tüm kararları çelişkiler içinde ve ters yada yanlış olan Hakem Murat Taşçıkar var.

Hakem Taşçıkar öyle hatalı kararlar verdiki görünüşte aklının başka konularda olduğu açıkça belli oldu. Maçın uzatma anında Yıldırımsporlu futbolcu sırtı dönük bir pozisyonda topa hakim olmaya çalışırken faule maruz kaldı Murat Taşçıkar faulu ters bir kararla Kırkpınarspor’a attırdı Yıldırımsporlu futbolcuya sarı kart gösterdi bu pozisyona tepki gösteren Murat Gürtük’ü saha dışına yolladı.

Maça gelince fazla yazacak pozisyon yok. Maçta 3 gol var. Yıldırımspor Çağatay ile 16 ncı dakikada öne geçti. 0-1 Hasan Hüseyin bu gole 39 ncu dakikada cevap verdi  ilk yarı 1-1 bitti.

İkinci yarı yine Hakem komedisi devam etti. 73 ncü dakikada İdris Soner takımını 2-1 öne geçirerek üst sıralar iddiasını sürdürdü, Yıldırımspor ise iddiadan uzaklaşarak prestij maçlarına döndü.


Yorumlar (0)