Kocaali'de futbol resitali

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası nefesleri kesmeye devam ediyor. Turnuvanın üçüncü  gününde bir birinden güzel goller izleyenleri adeta büyüledi. Müsabakalarda gösterilen performanslar beğeni kazandı.

Futbol 24.06.2024, 15:45 Alperen Durmuşkaya
Kocaali'de futbol resitali

KESTANEPINARI GALİP 5-3

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası günün ilk karşılaşmasında Kestanepınarı ile Essela karşı karşıya geldi. Yüksek tempo ve çekişme altında geçen karşılaşmada iki takımda gösterdiği performans ile beğenileri kazandı. İki takımda galibiyet için büyük bir efor sarfetse de karşılaşmayı Kestanepınarı 5-3 kazanarak sahadan üç puan ile ayrılan taraf oldu.

YAYLA FARK ATTI 12-0

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası günün ikinci karşılaşmasında Yaylaspor ile Tepebaşı Gençlik karşı karşıya geldi. Büyük heyecana sahne olan karşılaşmada zayıf rakibinin açıklarını iyi değerlendiren Yaylaspor müsabakada üstün bir oyun sergileyerek sahadan 12-0 gibi farklı bir skor ile galip ayrıldı. Yaylaspor bu galibiyet ile üç puanı hanesine yazdıran taraf oldu.

GALİP ÇIKMADI 1-1

Kocaali Karşı Mahalle 4.Geleneksel Esentepe Futbol Turnuvası günün üçüncü karşılaşmasın grubun iki iddialı takımı Kestanepınar ile Aktaş Novi Pazar karşı karşıya geldi. Yüksek tempo ve çekişme halinde geçen karşılaşmada iki ekipte birer karşılık gol buldu. Müsabakanın geride kalan kısmında başka gol olmayınca karşılaşma 1-1 sona erdi. Ve iki takımda sahadan birer puan ile ayrılan taraf oldu.

Yorumlar (0)