Kuzeyde Şampiyon Karasu Esnafspor

Kuzey’de Kupa Küçük Karasu’nun 3. Geleneksel Kuzey Futbol Turnuvası’nı Küçük Karasu Esnaf Spor kazandı.

Futbol 07.08.2013, 13:15
Kuzeyde Şampiyon Karasu Esnafspor

Kuzey’de Kupa Küçük Karasu’nun 3. Geleneksel Kuzey Futbol Turnuvası’nı Küçük Karasu Esnaf Spor kazandı. Kuyumcullu Köyü’nde düzenlenen turnuvanın finalini bini aşkın sporsever izledi. Final müsabakasının sonunda gülen taraf Kocaali Yenimahalle’yi 2-1 yenen Küçük Karasu Esnafspor oldu. Muhteşem final Bu yıl 3.’sü düzenlenen Geleneksel Kuzey Ramazan Turnuvası Karasu ve Kocaali’deki tüm protokol üyelerini ve sporseverleri bir araya getirdi.

 

Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Karasu Belediye Başkan Vekili Murat Çelik, İl Genel Meclis Üyeleri İlyas Balcı, Hasan Filizfidanoğlu, Halit Depe, Kocaali Garnizon Komutanı Alparslan Avşar, Kocaali İlçe Emniyet Amiri İlhan Sarıoğlu, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, MHP Karasu İlçe Başkanı Cevdet Kenan Karabulut, Karasu Asayiş Hizmetleri Derneği Başkanı Mehmet Çatalbaş başta olmak üzere çok sayıda siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi katıldı.

Finali bine aşkın sporsever izledi. Küçük Karasu şampiyon Karşılaşmanın final müsabakası Salı akşamı saat 22:30’da başladı ve müsabakayı eski hakemlerden Ömer Arık yönetirken, yardımcılıkları Recep Eşkin ve Hakan Aydın yaptı. Oldukça çekişmeli geçen müsabakayı Küçük Karasu Esnafspor kazandı. Son dakikalarına kadar çekişme içinde geçen müsabakanın sonunda şampiyonluk ipini göğüsleyen Küçük Karasu Esnafspor’un sevinci görülmeye değerdi.

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde birinciliği Küçük Karasu Esnafspor aldı ve ödülünü de Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam ile Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaşı birlikte verdi. İkinci olan Kocaali Yenimahallespor’un ödülünü Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve Karasu Belediye Başkan Vekili Murat Çelik’in elinden aldı.

Üçüncü olan Kocaali Esentepespor’un ödülünü Karasu Garnizon Komutan Vekili Alparslan Avşar ve Kocaali İlçe Emniyet Amiri İlhan Sarıoğlu birlikte verdi. Turnuvanın en centilmen takımı Akpınarspor olurken, ödülünü İl Genel Meclis Üyeleri İlyas Balcı ve Halit Depe verdi. Turnuvanın gol kralı Kocaali Esentepe ekibinden Fatih Yılmaz olurken onun ödülünü de Karasu ak Parti İlçe Başkanı İshak Sarı verdi.

HABER:MUSTAFA GÜL

Karasu Esnaf         : 2 Kocaali Yeni Mah : 1

Hakemler:Ömer  Arık *** Recep Eşkin  *** Hakan Aydın ***

Karasu Esnafspor:Kubilay ** Fatih ** Hüseyin ** Ergün ** Ozan ** Gökay ** Gökhan ** Hakkı ** Erkal ** Serkan ** Hamza **

Antrenör:Cemil Koçaslan

Kocaali Yeni Mah:Furkan  ** Salim *** Hüseyin** Hasan ** Erkan ** İsa ** Kral ** Tunahan ** Ufuk ** Ensar ** Yasin ** Bülent ** Burak **

Antrenör:İsmet Yan

Goller:2 Erkal(Karasu Esnaf)1 Bilal (Kocaali yeni.Mah)

Yorumlar (0)