banner212

banner211

Liseler arası Futbolda Gol yağmuru devam ediyor

Sakarya Liseli Gençler futbol ligi karşılaşmaları Erenler sentetik çim sahada dün oynanan iki maçla devam etti.

Futbol 21.02.2012, 16:20
Liseler arası Futbolda Gol yağmuru devam ediyor
banner218
Sakarya Liseli Gençler futbol ligi karşılaşmaları Erenler sentetik çim sahada dün oynanan iki maçla devam etti. Günün ilk maçında Adapazarı Atatürk Anadolu Lisesi karşılaştığı Arifiye Anadolu Lisesi karşısında 3-0'lık net bir skor elde ederken, günün ikinci maçında da Sakarya E.M.L " de Hendek İmam Hatip lisesi karşısında zorlanmadan farka gitti 7-0

 

24 ŞUBAT'TA İKİNCİ ETAP MÜSABAKALARI BAŞLIYOR

Sakarya Liseli Gençler futbol müsabakalarına yarın oynanacak üç maçla devam edilecek. Progam şöyle :

23 ŞUBAT PERŞEMBE

Erenler sentetik çim saha : 09.30 Şenpiliç E.M.L-Ali Dilmen Anadolu Lisesi

"          " ç               "    11.00  Satso Ticaret Meslek Lisesi-Kaynarca Lisesi

 

Bu maçların bitimi ile birlikte Adapazarı Merkezde oynanan 8 Gurup birincisi ile Akyazı'da oynanan iki gurup ile Karasu ve Geyve gurup birincilerinin katılacağı 4 guruptan oluşan ikinci etap karşılaşmaları 24 Şubat Cuma günü başlayacak ve bu müsabakalar sonunda guruplarında birinci olacak takımların yarı final müsabakaları da 5 MART 2012 tarihinde oynandıktan sonra hemen 1 gün sonra oynanacak final ile liseli gençler futbol müsabakaları sona erecek.

 

ATATÜRK LİSESİ ZORLANMADAN 3-0

Erenler sentetik çim sahada oynanan Liseli gençler futbol müsabakasında guruplarının iki kaliteli takımı Atatürk Lisesi ile Arifiye Anadolu Lisesi karşı karşıya geldiler. Maçın tamamında üstünlük kuran Atatürk Lisesi ikinci yarıda işi gevşetince kalesinde tehlikeli anlar yaşadı. Nitekim Arifiye Anadolu Lisesi küçümsenmeyecek pozisyonlar yakalarken tecrübesizliğinden bu pozisyonları gole çeviremedi. Ama Atatürk Lisesi ne olursa olsun kaliteli futbolculardan kurulu kadrosu ile maça ağırlığını koydu ve 3. Dakikada Hakan'ın golüyle öne geçti ve ilk yarıyı 1-0 önde kapadı.

 

İKİNCİ YARI

İkinci yarıda Arifiye Anadolu Lisesi'nin atakları vardı ama golle sonuçlanmadı. Atatürk Lisesi 43. Dakikada Yiğit Göroğlu'nun golüyle farkı iki çıkardı. Maçın 50. Dakikasında Arifiye Anadolu Lisesi ceza alanı içerisinde meydana gelen bir karambolde verilen penaltıyı Muhammer gole çevirdi ve Atatürk Lisesi 3-0 öne geçti. Geride kalan dakikalarda başka gol olmayınca maçı Atatürk Lisesi zorlanmadan 3-0 kazanan taraf oldu.

 

Stad : Erenler sentetik saha

Hakemler : Fatih Altuntaş*** Hacı bayram Akar*** Ahmet Ak***

Atatürk Anadolu Lisesi : Bilal*** Hakkı*** ( Haluk** ) Hakan Toker*** Mustafa Bayramoğlu*** Onur*** Yiğit Göroğlu*** ( Çağrı*** ) Yiğit Uğur *** Emre Can*** ( Muhammer*** ) Sinan*** A. Hamza**** Yılmaz*** ( Mustafa Kemah*** )

Antrenör : Rüştü Bal

Arifiye Anadolu Lisesi : Bilal*** Burkay** Çelebi** Mehmet** Ensar*** Gökhan** ( Murat** ) Oğuz Kaan** Enes**

Furkan Berk*** ( Adem**) Furkan Ayaz*** Yasin***

Antrenör : Ekrem Demir

Goller : Dk. 3 Hakan Dk. 43 Yiğit Göroğlu Dk. 50 Muhammer penaltıdan ( Atatürk Lisesi)

 

HENDEK İMAM HATİP LİSESİ SAKARYA EML'YE HAFİF GELDİ 7-0

 

Erenler sentetik çim sahada oynanan günün ikinci maçında Sakarya E.M.L rahat bir oyundan sonra ardı ardına sıraladığı gollerle Hendek İmam Hatip Anadolu Lisesini 7-0 mağlup etti.

İLK YARI

Maçın ilk yarısında rakibi üzirende baskı kuran Sakarya E.M.L 19. Dakikada Numan'ın golüyle 1-0 öne geçti. 33. Dakikada Enes farkı ikiye çıkartan golü kaydetti. İlk yarı 2-0 Sakarya E.M.L.'nin üstünlüğü ile sona erdi.

İKİNCİ YARI

Maçın ikinci yarısında sahada tamamen Sakarya E.M.L vardı. Nitekim 39. Dakikada yine Enes Sakarya E.M.L.'li 3-0 öne geçiren golü attı. 42. Dakikada Burak farkı 4'e çıkardı. 59. Dakikada Onur durumu 5-0 yapan golü attı. 62. Dakikada Ahmet şık bir golle farkı altıya çıkardı. 70+1. Dakikada da sahanın en iyilerinden Enes perdeyi kapatan golü attı ve Sakarya E.M.L sahadan 7-0'lık bir farklı galibiyetle ayrıldı.

Stad : Erenler sentetik çim saha

Hakemler : Ahmet Ak*** Fatih Altuntaş*** Hacı Bayram Akar***

Sakarya E.M.L : Ebu Talip** Ahmet*** Yasin*** Fatih*** (Hakan** ) Ali*** Fırat** ( Fırat Koç** )  ) Hakan Karaaslan*** Enes Çil**** Numan*** Onur*** Burak*** ( Cem*** )

Antrenör : Ali Agah Önal

Hendek İmam Hatip Anadolu Lisesi : Halit** Oğuz** A. Rıdvan** Bedirhan** Yasir** Ömer** Abdülmuttalip** ( Ferhat** ) Bilal** Ahmet Akif** (Ahmet Sefa** ) Mehmet Sait** Yusuf Can**

Antrenör : Kemal Ayyıldız

Goller : Dk. 19 Numan Dk. 33-39-70+1 Enes Çil Dk. 42 Burak Dk. 59 Onur Dk.62 Ahmet ( Sakarya E.M.L )

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)