Murat Gürtürk " maç içinde gözlemcinin dikkatini çektim, Maçtan sonra Hakemi döverim diyerek benimle dalga geçti " dedi." />

banner212

banner211

Maçtan sonra Hakemi döverim

"Maçtan sonra Hakemi döverim"

Murat Gürtürk " maç içinde gözlemcinin dikkatini çektim, Maçtan sonra Hakemi döverim diyerek benimle dalga geçti " dedi.

Futbol 27.08.2012, 10:57
Maçtan sonra Hakemi döverim
banner218
"Maçtan sonra Hakemi döverim"

Murat Gürtürk " maç içinde gözlemcinin dikkatini çektim, Maçtan sonra Hakemi döverim diyerek benimle dalga geçti " dedi.

Yıldırımspor yönetiminden ,U 19 Ligi Yıldırımspor Sapanca Akademispor maçının Hakemi Gökhan Kahyacık ile Gözlemcisi Ethem Kovan'a büyük tepki var. Yönetici , Futbol şube sorumlusu ve Genel Kaptan Kemal Pekin " Gökhan Kahyacık kendi beyninde Hakemliği bitirmiş. Sahada kafası başka yerlerde idi. Kendisini Allaha  ve Hakem kurullarına havale ediyorum " dedi.

Murat Gürtürk " Olanları Aptülkadir Aypek gördü "

Yıldırımspor Antrenörü Murat Gürtürk maçtan sonra yaptığı açıklamada Hakem Gökhan Kahyacık ve Maçın Gözlemcisi Ethem Kovan'a büyük tepki gösterdi. Gürtürk şöyle konuştu . " Önce maçın galibi Sapancaakademispor'u kutluyorum. Tepkimiz ters ve kural dışı kararlar veren Hakem Gökhan Kahyacık ile maçın gözlemcisi Ethem Kovan'a. Hakem kalemiz önünde normal bir pozisyonda tarafımızdan uzaklaştırılan ve top'un santraya kadar gittiği bir  pozisyonda Penaltı verdi.Saygımızdan sesimizi çıkarmadık. Ancak ilerleyen dakikalarda Gökhan Kahyacık ne yaptığını bilmeden maçı yönetti. Sezon başında ve ilk maçta böyle olursa Lig nasıl bitecek" dedi.

Murat Gürtürk açıklamasını şöyle sürdürdü.  Öyle bir üçünce gol yedikki açık ve net faul idi.hemen ardından rakip ceza alanında topu elle uzaklaştırdılar Hakem bunu da görmedi. Bende Gözlemci Ethem Kovan'a giderek bunları siz iyi görün dedim, bana alaylı şekilde  Maçtan sonra Hakemi döverim dedi. Tüm bu olanlar büyüğümüz Aptülkadir Aypek hocamızın gözleri önünden oldu. Maçın notlarını Aypek Hocamızın yazdığını gördüm. Gözlemci Ethem Kovan hiç not tutmadı.Ben kendilerini ikaz ederken Maçın hakemi daha kolay bir yol buldu ve beni sahadan çıkardı. Ne yapayım  yani hakkımızı nasıl koruyacağım. Aleyhimize haksız bir penaltı veren,faul sonucu gol yememizi sağlayan ve en az 2 Penaltımızı vermeyen Hakem Gökhan Kahyacık'ı Ethem Kovan'a emanet ediyorum ".

Haber:Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)