banner212

banner211

Olgunlar Turnuvası 7.Akşam Sonuçları

25.Sakarya Olgunlar turnuvasında 7.akşam sonuçları

Amatör Futbol 13.06.2013, 10:19
Olgunlar Turnuvası 7.Akşam Sonuçları

İki Yıldız Çamaşırları: 5-Jakamen: 2

Hakem: Abdülkadir Demirağ

İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, Hüseyin Çoban, Ünal Dilek (K.Kart), Soner Büyükergün, Doğan Engin, Güngör Semer, Aydın Alkan, Yaşar Altuntaş

Antrenör: Fahri Kılıç

Jakamen: Serkan Yazıcılar, Gürsel Çakal, Güven Bektaş, İsa Müslim, Adem Yıldırım, Ayhan Çetin, Hasan Basri, Feridun Çelik, Bülent Uyarım

Antrenör: Emirhan Bektaş

Goller: Dk.21 Ünal Dilek, Dk.25-27 Güngör Semer, Dk.26 Hüseyin Çoban, Dk.40 Soner Büyükergün (İki Yıldız Çamaşırları), Dk.32-33 Hasan Basri (Jakamen)

Kırmızı Kart: Dk.33 Ünal Dilek (İki Yıldız Çamaşırları)

---

Başak Emlak: 6-Boz Metal: 5

Hakem: Serkan Önsal

Başak Emlak: İrfan Arkan, Ahmet Ediz, Selçuk Başak, Ayhan Yeniay, Nihat Aktaş, Adil Yazıcı, Şükrü Kara, Engin Uğurkan, Alper Günaydın, Sezgin Cumhur

Antrenör: Fatih Kanbur

Boz Metal: Orhan Yörük, Serkan Ferrahoğlu, Ayhan Aydemir, Barış Köse, Emre Kökten Soykan, Salih Baş, Haluk Ürkmez, Murat Balaban, Süleyman Gençoğlu

Antrenör: Nurbaki Dönmez

Goller: Dk.1-32 Emre Kökten Soykan, Dk.9-37-44 Murat Balaban (Boz Metal), Dk.11 (Pen.)-47 (Pen.) Adil Yazıcı, Dk.16-29-39 Engin Uğurkan, Dk.27 Nihat Aktaş (Başak Emlak)

---

Düzce Olgunlar: 2-Bosna Pırıldar Market: 5

Hakem: Hasan Kösemen

Düzce Olgunlar: Mustafa Arslan, Bahattin Kurt, Ahmet Koca, İbrahim Baysal, Erdoğan Özcan, Cengiz Yazıcı, Ahmet Badi, Dursun Tosun, Adnan Zengin, Hüseyin Aydın

Antrenör: Muhittin Durmaz

Bosna Pırıldar Market: Ferruh Bayram, Murat Alan, Yavuz Öztürk, Çetin Tunçat, Mücahit Topaloğlu, Ömer Akdeniz, Metin Söyler, Cevat Koç, Hakan Muti

Antrenör: Suat Onar

Goller: Dk.5-20-41 Murat Alan, Dk.42 Cevat Koç, Dk.43 Hakan Muti (Bosna Pırıldar Market), Dk.32 Adnan Zengin, Dk.48 Ahmet Koca (Düzce Olgunlar)

---

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 16-Hakemler Derneği: 1

Hakem: Ömer Faruk Yeşil

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Fatih Kosovalı, Talip Toprak, Yasin Yılmaz, Ömer Gündostu, İlhan Var, Özkan Şenol, Bayram Çolak, Cavit Salpat

Antrenör: Cengiz Bayraktar

Hakemler Derneği: Bülent Duralı, Kadir Şahin, Zafer Yıldırım, Süleyman Hilmi Metin, Oğuzhan Şenler, Özgür Ömez, Arif Sucuoğlu, Osman Kösemen, Haydar Çay, Ahmet Öztürk

Antrenör: Yunus Eren

Goller: Dk.1 Özgür Ömez (Hakemler Derneği), Dk.4-10 Cavit Salpat, Dk.7-34-36 İlhan Var, Dk.9-32-43 Ömer Gündostu), Dk.11-22-45-47-48 Özkan Şenol, Dk.24 Talip Toprak, Dk.37-49 Bayram Çolak (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

25NCİ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI PROGRAMI

13 Haziran Perşembe

Saat 20.00 Ses-San Makine&Adak Elektrik-Milli Eğitim (Hakem: O.Yiğit Karpuz)

Saat 21.00 Çiftçi Kardeşler-SGK (Hakem: Mükremin Uzer)

Saat 22.00 Akyazı Arena-Pulat Yılmazer İnşaat (Hakem: Atilla Karaoğlan)

Saat 23.00 Lezita Piliç-Ozan Beton (Hakem: Özgür Ömez)

14 Haziran Cuma

Saat 20.00 Krinan Makine-TÜVASAŞ

Saat 21.00 Parkoil İmparator Tur-HT Kuyumculuk

Saat 22.00 Adasu HES-Akyazı Apsuvara

Saat 23.00 Suev İnşaat-Efsane

Yorumlar (0)