banner212

banner211

Ramazan Futbol şenliği başlıyor

Yıldırımspor Kulübü tarafından düzenlenen, 2000 ve daha küçük doğumlu futbolcuların katılacağı " Yıldırımspor 1.

Futbol 06.08.2012, 13:02
Ramazan Futbol şenliği başlıyor
banner218
Yıldırımspor Kulübü tarafından düzenlenen, 2000 ve daha küçük doğumlu futbolcuların katılacağı " Yıldırımspor 1. Ramazan Futbol şenliği" 10 minik futbol takımının katılımı ile 08 Ağustos 2012 Çarşamba günü başlıyor.

Yıldırmspor Kulübü yöneticisi Genel Kaptan ve Futbol şube sorumlusu Kemal Pekin Futbol şenliğine 10 takımın katılacağını blidirdi.Kemal Pekin Organizasyonu şöyle açıkladı.

" Önceki ay yapılan Çocukların oynadığı Futbol turnuvası çok olumlu görüntüler verdi. Bizde o turnuvanın rövanşı olabilecek alternatif bir turnuva düzenledik . Kulübümüzün bundasn sonraki yıllarda geleneksel hale getireceği bu turnuvanın tertip kurulu Kemal Pekin,Engin Sezgin,Taner Sayar,Şükrü Özkan,Özgür Aydın,Bayram Demirci,Suat Beyenal, ve Hidayet Kahya'dan oluşuyor. Onur Kurulu üyeleri ise Hüseyin Kama, Ali Arslan ve Adem Tandoğan. Organizasyonu Çetin Çal ve Murat Gürtürk yönetecek.

10 Takım Katılıyor

" Yıldırımspor 1. Ramazan Futbol şenliği "ne  Yıldırımspor, Sakaryagücü, Kocaelispor,Karaman Futbol Okulu,Söğütlü Futbol Okulu,Bekirpaşaspor, Göktepespor, Akyazıspor, Ferizlispor, Galatasaray Futbol Okulu katılıyor.

 

Suat Beyenal

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)