Saha Komiserleri Paralarını alamıyor

Türkiye Saha Komiserleri Derneği Sakarya Şubesinde son zamanlarda kazan kaynamaya başladı.

Futbol 11.06.2013, 12:08
Saha Komiserleri Paralarını alamıyor

Türkiye Saha Komiserleri Derneği Sakarya Şubesinde son zamanlarda kazan kaynamaya başladı. Maç görevleri karşılığında biriken yüksek miktardaki alacaklarını bir türlü alamayan saha komiserleri “ artık bıçak kemiğe dayandı “ diyerek isyan bayrağını kaldırdılar. Çok sayıda saha komiseri nerede ise iki yıldır maç ücretlerini alamadığını söylerken bunun yanında da dertlerini anlatabilecek birileri olmadığını söylüyorlar.

KAMA SÖZ VERDİ

Gelişen olaylar üzerine Askf Başkanı Kama saha komiserlerini Askf binasında toplayarak bir durum değerlendirmesi yaparak saha komiserlerinin dertlerini dinledikten sonra olayların farkında olduğunu,. Ancak saha komiserlerinden Temmuz’a kadar süre isteyerek alacaklarının ödeneceğine dair söz verdiği de söylenenler arasında yer alıyor.

ALTUNCU SESİZLİĞİNİ KORUYOR

Öte yandan gelişmeleri kaygı ile izleyen bazı saha komiserlerinin Temmuz Ayından sonra yeni bir oluşum içerisine girmek istedikleri ve bu konuda kapalı kapılar ardında yeni bir yönetim oluşturma hazırlıkları içerisine girdikleri söyleniyor. İddialara göre başı çeken bazı saha komiserlerinin yeni bir başkan ismi üzerinde çalıştıkları ve bunun da aşağı yukarı belli olduğu iddia ediliyor. Başkan Günay Altuncu ise olaylar karşısında suskunluğunu korumaya devam ediyor.

 

KAYNAK:YENİGÜN GAZETESİ

Yorumlar (0)