banner212

banner211

Sakarya Amatör Spor Evi Hızla Yükseliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler'e yapılan Amatör Evi inşaatını yerinde inceleyen Başkan Toçoğlu, "Amatör sporlarda büyük ve kalıcı başarılar için tesisleşme çok önemlidir.

Futbol 10.05.2012, 19:46
Sakarya Amatör Spor Evi Hızla Yükseliyor
banner218
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Erenler'e yapılan Amatör Evi inşaatını yerinde inceleyen Başkan Toçoğlu, "Amatör sporlarda büyük ve kalıcı başarılar için tesisleşme çok önemlidir. Çalışması hızla devam eden amatör evi, amatör spor kulüpleri camiasının bir araya gelmesine zemin hazırlayacak. Amatör evi ile amatör spor kulüplerimizin sorunlarına kalıcı çözümler bulmayı hedefliyoruz" dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Erenler'de inşaatı devam amatör spor evinde incelemelerde bulundu ve Spor Şube Müdürü Yusuf Ertuğrul Erdem'den inşaat ile alakalı bilgi aldı. Çalışması devam eden amatör evinin amatör spor kulüpleri camiasını bir araya getirmesine zemin hazırlayacağını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Zeki Toçoğlu, "Büyükşehir Belediyesi olarak Sakarya'mızı amatör spor kulüplerinin başkenti yapma hedefimiz var. Bunun için amatör kulüplerine elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz vermeye de devam edeceğiz. Sakarya'mıza sentetik sahalar kazandırıyoruz. Adapazarı Belediyesi Karaman'da sentetik saha çalışmasını sürdürüyor. Arifiye ilçemizde sentetik saha çalışmaları devam ediyor. Ayrıca inşaatı devam eden Amatör evimizde kulüplerimize eğitimler verilecek ve amatör spor kulüplerimizin sorunlarına kalıcı çözümler bulunacaktır. İnşallah hızla devam eden inşaatımız çok yakında sonlanacak ve amatör evimizi Sakarya'mızın hizmetine sunacağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)