banner212

banner211

Sakaryalı Hakemler Skandalla açtı


Yok böyle açılış

Hakem camiası uzun yıllar böyle bir açılış görmedi.

Futbol 15.09.2012, 18:27
Sakaryalı Hakemler Skandalla açtı
banner218


Yok böyle açılış

Hakem camiası uzun yıllar böyle bir açılış görmedi. İlimiz hakemleri önceki akşam Atatürk Stadı'nda 2012-13 sezonunu kurban keserek dualarla açtı. Hakemlerin sezon açılışına nereden baksan elle tutulur bir yanı yoktu. Atatürk Stadı'nda zifir karanlıkta yapılan açışa stadın ışıklarının yaktırılması yerine tek bir projektör ile aydınlatılmaya çalışıldı. Bu duruma bazı hakemler tepki gösterdi. Kimse katılmadı İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar'ın hakemlerin sezon açılışında tek başına gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

Açılışa İl Hakem Kurulu yönetimi başta olmak üzere gözlemciler ve taban birliklerinden hiçbir temsilci katılmadı. Hakemlerin sezon açılışındaki tablo hakem camiasının paramparça olduğunu gözler önüne serdi! Başarı temennisi Bu açılış töreninin mimarları Hakemler Derneği Başkanı Oğuzhan Şenler ile İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Alemdar konuşmalarında ilimiz hakemlerine başarılı bir sezon geçirme temennisinde bulundu. Öte yandan açılışta hakemlere sezon içersinde gerekli olabilecek malzemeler dağıtıldı.

 

Kaynak:YeniHaber

Yorumlar (1)
zihni dağdeviren 10 yıl önce
gökhan kahyacık gibi hakemler oldukça kim açılışa gelsin yani az bile yapılmış ışıga fln gerek yok bi tanesi bile önünü göremiyo sitem etmeye gerek yok...