banner212

banner211

Sakaryalı Hakemlerimiz Riva'da

Sakarya Bölgesi’ni Türkiye liglerinde başarı ile temsil eden klasman hakemlerimizden Erkan Engin orta hakem olarak ve Ahmet Şanslı ile Suat güz de yardımcı hakem olarak 16-20 Eylül tarihleri arasında Riva’da yapılacak hazırlık seminerine katılmak üzere Türkiye Futbol Federasyonu Mhk tarafından davet edildiler.

Futbol 11.09.2012, 16:33
Sakaryalı Hakemlerimiz Riva'da
banner218

Sakarya Bölgesi’ni Türkiye liglerinde başarı ile temsil eden klasman hakemlerimizden Erkan Engin orta hakem olarak ve Ahmet Şanslı ile Suat güz de yardımcı hakem olarak 16-20 Eylül tarihleri arasında Riva’da yapılacak hazırlık seminerine katılmak üzere Türkiye Futbol Federasyonu Mhk tarafından davet edildiler. Riva’da yapılacak bilgilendirmeler sonucunda adı geçen hakemlerimiz daha sonra bir üst liglerde hakemlik yapacaklar.

BAYANLAR DA İSTİNYE’DE

İlimiz bayan futbol hakemlerimizden Sibel Kolçak ile Saime Akar da Türkiye Futbol Federasyonu İstinye Tesislerinde Türkiye Kadınlar ligi ön çalışmaları ile ilgili olarak seminere çağrıldılar. Sakarya’da şu anda 3 bayan hakem bulunuyor ve bu bayan hakemlerden üçü de Türkiye kadınlar liginde başarıyla yer alıyorlar.

banner220
Yorumlar (1)
zihni dağdeviren 10 yıl önce
bu seminere gökhan kahyacık keşke katılsaydı bişeler ögrenirdi ama yine bişey degişmezdi sadece boş konusmayı biliyo trafik memuru olsun bence düdük çalar orda