banner212

banner211

Sapanca Akademi Mangalla Kutladı

Geçen sezon tüm kategorilerdi katıldıkları futbol müsabakaları sonunda U-15-16 ve 17'lerde şampiyon olan aynı zamanda ilk defa katıldıkları 2.

Futbol 11.07.2012, 15:57
Sapanca Akademi Mangalla Kutladı
banner218
Geçen sezon tüm kategorilerdi katıldıkları futbol müsabakaları sonunda U-15-16 ve 17'lerde şampiyon olan aynı zamanda ilk defa katıldıkları 2. Amatör Küme futbol müsabakalarında oynadıkları U-19 takımıyla 1. Amatör Kümeye terfi eden Sapanca Akademispor takımı sezonu dün Sapanca Kurtköy sahilinde verdikleri mangal partisi ile kapattılar.

OSMAN BAŞKAN EMRİNİZDE

Sapanca Akademispor Kulüp Başkanı Osman Kubilay yapılan piknikte sporcularına tek tek hizmette bulunurken mangal partisine aileler de katıldılar. Antrenör Ufuk Yüzücü ve yönetim Kurulu üyeleri sezonu başarılarla kapatmanın keyfini doyasıya çıkardılar. Pikniğe davetli olarak gelen Askf Başkan Yardımcısı Kazım Yılmaz futbolculara ve yönetim kuruluna yeni sezon için başarılar diledi.

KAMA DA ORADAYDI

Sapanca Akademispor'un düzenlediği mangal partisine Askf Başkanı Hüseyin Kama ve Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan'la birlikte Abkf çalışanları da katıldılar. Sporcular voleybol karşılaşmaları yaparken yöneticiler de onlara eşlik ettiler.

 

Haber: Sırrı ŞANLI/Akşam Haberleri

[gallery link="file" orderby="title"]

Yorumlar (0)