banner212

banner211

SEDAŞ'dan 'dostluk kazansın' futbol turnuvası

Elektrik dağıtım ve iletiminde görev yapan çalışanların oluşturduğu 20 takım ve 200 çalışanın katılacağı turnuva için takım sorumluları, Turnuva kuralları ve Fikstürünü belirledi

Futbol 07.02.2014, 15:05 07.02.2014, 15:06 UTKU KAYNAR
SEDAŞ'dan 'dostluk kazansın' futbol turnuvası
banner218
 Enerji Turnuvasının sloganı "Dostluk Kazansın" olarak belirlendi. Turnuva, çalışanların birbirleri ile tanışmaları ve kaynaşmaları ile departmanlar arası iletişime de olumlu katkı sağlaması, çalışanların hoşça vakit geçirmesi amacıyla düzenlenirken, SEDAŞ Teknik Eğitim Merkezi salonunda kuraların çekilmesi için yapılan toplantıda takım sorumluları "Tatlı başlasın, neşeyle sürsün, iyi oynayan kazansın" diyerek, fikstürü belirlediler. 

Takım sorumluları pasta keserek, turnuvada kazasız, centilmence mücadelelerin yapılmasını ve tüm takımlara başarılar dilediler. 

FUTBOL ŞÖLENİ

TEKSPOR tesislerinde yapılacak maçlar 15 Şubat- 12 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. Enerji Turnuvası futbol maçları, mesai saatleri dışında sadece Cumartesi günleri yapılırken, maçlar saat 10:00'da başlayacak ve akşam 20:00'ye kadar futbol şöleni olarak sürecek. 

Bazı iddialı takımların kendi aralarında takım ruhu kazanmak ve sahadaki uyumla daha başarılı sonuçlar elde etmek üzere antreman maçlarına başladığı belirtiliyor. 

SONBAHARDA YENİDEN

Sakarya, Kocaeli, Bolu, Gebze ve Düzce'de de eş zamanlı olarak yapılacak futbol turnuvalarının sonunda her ilde başarılı olan ve ilk iki sırada yer alacak başarılı takımların sonbaharda düzenlenmesi hedeflenen Enerji Turnuvasında da centilmence yarışmaları planlanıyor. 

İller arasında düzenlenecek Enerji Turnuvasının ise illerdeki çalışanlar arasında tanışma ve kaynaşmayı, işbirliği ve dayanışmayı daha çok pekiştireceği ve bu yönde olumlu katkı sağlayacağı da belirtiliyor. 

ENERJİ TURNUVASI TAKIMLARI
*TEİAŞ YÜK 
*TEVZİ TEDAŞ
*DAĞITIM VARLIKLARI 
*ŞEBEKE SPOR
*AKYAZI AG ÖLÇÜM
*GEYVE GÜNEY GÜCÜ SPOR
*YÜK TEVZİ
*AKYAZI ARIZA SERVİSİ
*KÜÇÜK MÜŞTERİLER 
*UNİTED ŞEBEKE SPOR
*KARASU KOCAALİ SPOR 
*BARCEK FC
*KUZEY GURUBU
*ABOD İDMAN YURDU
*PM-01 FUTBOL TAKIMI 
*KESER GEÇER SPOR
*SAKARYA ENDEKS GÜCÜ 
*ÖLÇME VERİ BİRLİĞİ
*YÜKSEK GERİLİM
*OPERASYON RANGERS

Yorumlar (0)