banner212

banner211

Taşburun da Profosyonel seçmeler yapıldı

Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen futbol profosyenel seçmeleri Akyazı Taşburun köyünde yapıldı.

Futbol 28.05.2012, 09:52
Taşburun da Profosyonel seçmeler yapıldı
banner218
Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen futbol profosyenel seçmeleri Akyazı Taşburun köyünde yapıldı.

Geleneksel hale gelen profosyenel seçmelere bu yıl ilgi geçen yıllara göre daha fazla oldu.Bir çok ilden gelen yaklaşık 40 sporcu profosyenel olabilmek için mücadele etti.

Seçmelere İzmir bölgesi damgasını vurdu, seçmeleri İstanbul büyük şehir,İzmir buca,düzce, Eskişehir  bölgelerinden gelen hocalar ile alt yapı sorumluları  izlediler.İki gün süren seçmelerde hocaların notlarına  göre  dokuz sporcu gündeme  geldi ve bunların tamamı kamplara davet edildi.

Seçmelerde gündeme gelen dokuz sporcu  kaleciler:Taha ve Onur Kılıçoğlu, Forvet Veli Can, İsrafil, Orta saha Batuhan,Volkan,Yasin, Selçuk ve Mert ten oluşan dokuz sporcunun önümüzdeki günlerde çeşitli kamplara davet edileceği bildirildi.

 

Hocaların açıklamalarında biz bir çok sporcu hakkında bilgiler edindik servettik değerlendirmelerimizi yapıp bu görüşlerimizi kulüp yetkilileri ile de paylaştıktan sonra ihtiyaç duyulan bölgeler transfer çalışması yaparken organizatör hocamız Sami Furuncu ya danışarak istediğimiz sporcuları bize göndermesini talep edeceğiz.

Bu yıl üçüncüsü yapılan seçmeler bizler açısından çok verimli ve olumlu geçti Akyazı  ve Taşburun köyü halkına gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz.

Ayrıca bizlere malzeme konusunda sıkıntı yaratmayan her türlü desteği veren Taşburun spor klubü yöneticilerine ve özellikle seçmeleri organize eden değerli hocamız Sami Furuncu ya sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sakarya bölgesi bizim için çok önemli bu bölgemiz Türk sporuna yıllarca büyük isimler yetiştiren bir bölgemiz Sakarya yı seçmemizin sebebi de budur dediler.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)