banner212

banner211

Toçoğlu Arifiye Spor Tesisini gezdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan spor tesislerini gezdi.

Futbol 27.03.2012, 11:54
Toçoğlu Arifiye Spor Tesisini gezdi
banner218
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan spor tesislerini gezdi.

Ziyarette Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim ARKAN, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Sakarya İl Başkanı Hüseyin Kama hazır bulundu. Başkan Toçoğlu Spor tesisi ve hemen yanında Sosyal Tesis Binası hakkında bilgi aldı.

Başkan TOÇOĞLU, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'nun isteği üzerine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılacak tesis inşaatının Arifiye'ye kaydırıldığını berterek, "İl Ormanının hemen yanında bulunan bu alan, spor yapmak için mükemmel bir yer. Bir an önce sosyal tesis binası ve alt yapı çalışmaları bitirilerek spor severlerimizin hizmetine sunulmalı. Bu konuda Başkandan söz aldım. SASKF Başkanımız Hüseyin Kama, bu tesiste müsabaka düzenlemek için gün sayıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak biz de üzerimize düşen neyse, yapmaya hazırız. Yeter ki, bu güzelim tesis bir an önce spor severlerimize hizmet vermeye başlasın" dedi.

SASKF başkanı Hüseyin Kama'da Başkan İsmail Karakullukçu'ya;"Arifiye'ye yapılan Spor Tesisleri için yaptığı yatırımlar ve Amatör Spor Kulüplerine verdiği destek için tüm kulüplerimiz adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum." dedi.

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)