Toyota Valilik Kupası Yıldızları 1
Toyota Küçükler valilik kupası tüm hızıyla devam ediyor.




Bahçelievleri.ö.o :4


Mürteze Erdoğanİ.Ö.O:3


 


Saha:Adaspor


 


Hakem: Esra Özdemir


 


Bahçelievleri.ö.o:Yusuf***Yıldıray**İlker**Arda***Ali Eren***Nihat***


 


Antrenör: Tamer Yüksel


 


Mürteze Erdoğan. Ö.O:Ömer**Muhammet**Vahap**Bekir**Adem**


İbrahim**Mehmet**


 


Antrenör: Mehmet Uçar



 


+++++++++++


Zübeyde Hanım İ.Ö.O:9


Sögütlü Akçamış İ.Ö.O:2


 


Saha: Olimpik


 


Hakem: Özgür Aygün


 


Zübeyde Hanım İ.Ö.O: Batuhan**Mehmet**Metehan**Ferhat**


Emre**M.Ali***Furkan**


 


Antrenör: Halit Akın


 


Sögütlü Akçamış İ.Ö.O: Berat***Berkay***Volkan***Recep**


Berat**Hüseyin***Veysel


 


Antrenör: Kürşat Erken



 


 


Cengiz Topel:3


D.Nuri Bayar İ.Ö.O: 2


 


Saha: Adaspor


 


Hakem: Esra Özdemir


 


Cengiz Topel: Abdülsamet***Emre***Ahmet***Kerem**


Samet***Abdullah***Enes***


 


Antrenör: Saime Tunçlar


 


D.Nuri Bayar İ.Ö.O:Kubilay**Berkay**Hakan**Ersel**


Furkan**Yusuf**Ahmetcan***


 


Antrenör:Atilla Erkan



 


 


 


Namık Kemal İ.Ö.O:6


17 Ağustos İ.Ö.O:0


 


Saha: Olimpik


 


Hakem: Özgür Aygün


 


Namık Kemal İ.Ö.O:Selimcan**Nuri**Volkan**Bedirhan**


Abdulkadir**Emre**Talha**


 


Antrenör: Cengiz Büyükarslan


 


17 Ağustos İ.Ö.O: Cenk***Ahmet**Ardaahan**Emre**


Ali**Bilal***Bedirhan**


 


Antrenör: Mustafa Öztürk


 


 


Dağdibi İ.Ö.O:4


Sinanoğlu İ.Ö.O:1


 


Saha: Adaspor


 


Hakem: Özgür Aygün


 


Dağdibi İ.Ö.O: Abdulkadir**Erhan**Adil**Mehmet**


Şafak**Burak**Melih**


 


Antrenör: Nazan Tercan


 


Sinanoğlu İ.Ö.O:Enes**İsa**Soner**Emre**Ahmet**


Onur**Hasan**


 


Antrenör: Atilla Ölge



 


++++++++++++++++++++++


 


M.Kemalpaşa İ.Ö.O:9


Reşitbey İ.Ö.O:0


 


Saha: Olimpik


 


Hakem: Esra Özdemir


 


M.Kemalpaşa İ.Ö.O: Beratcan***Mahmut**Sefa**Batuhan**


Furkan**Erol**


 


Antrenör: Dündar Keskin


 


Reşitbey İ.Ö.O: Ramazan***Abdullah**Enver**Emir**


Özgür**Semih**İsa**


 


Antrenör: Cemil Ankıt


 


++++++++++++


İsrail Köyü Prf. İÖO:4


Mehmet Nuri İÖO:0


 


Saha:Adaspor


 


Hakem: Özgür Aygün


 


İsrail Köyü Prf. İÖO:Nihat***Barış***Muhammed***Ertan***


İsmail**İdris**Yılmaz***


 


Antrenör: Yavuz Türkkan


 


Mehmet Nuri İÖO:İsmail**Hakan**Cihat**Berat**Ogün**


Furkan**Beytullah***


 


Antrenör: Erkan Kotun


 


+++++++++++++++++++++++


 


Sakarya İ.Ö.O:2


Erenler İ.Ö.O:2


 


Saha: Olimpik


 


Hakem: Esra Özdemir


 


Sakarya İ.Ö.O:Mertcan**Musa**Mert**Samet**Canberk**


Mert**Süleyman**


 


Antrenör: Necdet Eskin


 


Erenler İ.Ö.O: Ahmet**Ümitcan**Yakup**Onurcan**Umut**


Muhammed**Faruk**


 


Antrenör:Yavuz Selim Albayrak


+++++++++++++++++++++++++++++


 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.