Toyota Valilik Kupası Yıldızları 3
Toyota Küçükler Valilik Kupasında finale doğru

Sabiha hanım İ.Ö.O:3(H)  Gökgöz İ.Ö.O:0


Yer: Olimpik


 


Hakem:Gökan Kahyacık


 


Sabihahanımİ.Ö.O:Samet***Yusuf***Gürkan***Alperen****


Burak***İbrahim***Burak***


 


Gökgöz İ.Ö.O:Mert**İlker**Ömer**M.Çetin***Burhan**Mert**Berkay


 


Antrenör: İsa Çalışkan


 



 


 


Ali Dilmen İ.Ö.O:1 Sapanca İ.Ö.O:6


 


Yer: Olimpik


 


Hakem:Gökan Kahyacık


 


Ali Dilmen İ.Ö.O:Barış**Ceyhun***Efecan** H.Şaban**


Faysal**Esat**Ersin**


 


Antrenör: Olcay Şengür


 


Sapanca İ.Ö.O:Özgür***Muhammed****Yunus***Arda***


Hasan***Yunus***İbrahim***


 


Antrenör: Ufuk Gözücü


 



 


Hendek Cumhuriyet İ.Ö.O:4 Kurtuluş İ.Ö.O:2


 


Yer: Olimpik


 


Hakem:Gökan Kahyacık


 


Hendek Cumhuriyet İ.Ö.O: Berker*** Emre*** Serkan***


Talha*** Ömer*** Önsel*** Burhan***


 


Antrenör: İdris Demir


 


Kurtuluş İ.Ö.O:H.İbrahim S Metin A.Beylül Oğuzhan


Onur Yavuz Ahmet Can


 


Antrenör: M.Uğur Er


 



 


Yazlık Y. Emre İ.Ö.O:Geyve İ.Ö.O:


 


Yer: Olimpik


 


Hakem:Gökan Kahyacık


 


Yazlık Y. Emre İ.Ö.O. :FerdiMuratSinan Enes Murat M.Ali Muhammed


 


Antrenör Erhan Gözüyukarı


 


Geyve İ.Ö.O: Burak Selahhatin Hamza Şaban Enes Mert Gökhan


 


Antrenör: Hatice Aydın


 



 


 


Akyazı Modanoğlu:5 Gündoğan İ.Ö.O:0


 


Yer:Adaspor


 


Hakem:Ahmet Eşsiz


 


Akyazı Modanoğlu İ.Ö.O:Kaan**M. Emin**Ahmet**Mustafa**


 Emre**Ahmet**Berkay**


 


Antrenör: Şenyurt Keçili


 


Gündoğan İ.Ö.O:Yunus**Orçun**Utku**Enes**Hakan**


Onur**K.Enes**


 


Antrenör:Fatih Güler


 



 


 


Arifiye Bekir Sıtkı İ.Ö.O:0 Şehit Hacı uzun İ.Ö.O:1


 


Yer:Adaspor


 


Hakem:Ahmet Eşsiz


 


Arifiye Bekir Sıtkı İ.Ö.O:Onur*** Emre*** Mehmet***


Talha*** Talha***  İbrahim*** Muammer***


 


Antrenör: Kenan Ersoy


 


Şehit Hacı Uzun İ.Ö.O:Onur***A Burak*** Sercan*** Muhammed**


 Tolga*** Özen*** Hasan*** Ozan*** Muhammed*** O Abdullah***


Cevat***


 


Antrenör: Ekrem Kabil


 


 


 


 


Mustafa Kemal Paşa:2Nurettin Tepe:0


 


Yer: Adaspor


Hakem: Ahmet Eşsiz


MustafaKemalPaşaİ.Ö.O:Berat***Mehmet***Sefa**Batuhan***


Furkan***Kağan***Erol***


 


Antrenör: Dündar Keskin


 


Nurettin Tepe: Sertan**Onur**Atilla**Eren**Sedat**Fatih**Hüreyre**


 


Antrenör:Hasan Sabri Uzun


 



 


 


Zübeyde Hanım İ.Ö.O:2Karasu Namık Kemal İ.Ö.O:2


 


Yer:Adaspor


 


Hakem:Ahmet Eşsiz


 


Zübeyde Hanımİ.Ö.O:Batuhan*** Metehan***Bekir***Doğan***


Emre***M.Furkan***Ali***


 


Antrenör: Halit Akın


 


 Karasu Namık Kemal İ.Ö.O: İbrahim** Gökhan** İsmail**


Oğuzhan** S Eray **Berat** Enes**


 


Antrenör: Tuncay Akdemir


 



 


Eser İ.Ö.O:Karasu F.Sultan Mehmet:


 


Yer: Olimpik


 


Hakem:Gökhan Kahyacık


 


Eser: Kadir ** Rıdvan ** Yasin ** Tarık ** Tarık.T *** Samet ***


Yusuf *** Emre ***


 


Antrenör: Göksoy Doğan


Karasu F.Sultan Mehmet İÖ.O: Mehmet **  Oktay *** Talha **


Mustafa *** Enes *** Onur **İsmail ***


 


Antrenör: Serkan Çabuk


 


 


 


 


 


 


Hazırlayan:Ertuğrul AKGÜN


 


 


 


 


 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.