AKYAZI GRUBU

 



 

 

 

 


banner212

banner211

U-16 Ligi gruplar ve program açıklandı

U-16 Gençler Ligi gruplar ve Maç Programı açıklandı


 
















AKYAZI GRUBU

 

 

 

 

 
Futbol 04.01.2012, 11:15
U-16 Ligi gruplar ve program açıklandı
banner218
U-16 Gençler Ligi gruplar ve Maç Programı açıklandı


 



























































































































































AKYAZI GRUBU

 

 

 

 

 

1. ASAKYAZISPOR

 

2. AKYAZIGÜCÜSPOR

 

3. ALTINDERESPOR

 

4. ÇINARLIKSPOR

 

5. HENDEKBOĞAZSPOR

6. HENDEKGÜNDOĞDUSPOR

7. KUZULUKSPOR

 

8. TAŞBURUNSPOR

 

 

 

 

 

MERKEZ 1

 

 

 

 

 

 

1. ARİFİYEDOĞANSPOR

2. AKADEMİKSPOR

 

3. DEMİRSPOR

 

4. ERENLERSPOR

 

5. KARASUSPOR

 

6. KOCAALİSPOR

 

7. SAPANCAGENÇLİKSPOR

8. SÖĞÜTLÜSPOR

 

9. YILDIRIMSPOR

 

 

 

 

 

MERKEZ 2

 

 

 

 

 

 

1. ADAPAZARISPOR

 

2. BEKİRPAŞABELDESPOR

3. EĞİTİMSPOR

 

4. FERİZLİSPOR

 

5. GARAJLARTAÇSPOR

6. HANLIBELDESPOR

 

7. HARMANLIKSPOR

 

8. KUYUDİBİBARBAROSSPOR

9. SERDİVANSPOR

 

10. TEKSPOR

 

 
















































































































































































































































































15.03.2010



 

 

 

 


SAHA




SAAT




TAKIMLAR




 




 




ERENLER T




13.00




AKADEMİKSPOR




 




YILDIRIMSPOR




ERENLER T




14.30




DEMİRSPOR




 




SÖĞÜTLÜSPOR




ERENLER T




16.00




ERENLERSPOR




 




S.GENÇLİKSPOR




KARASU




16.00




KARASUSPOR




 




KOCAALİSPOR




ARİFİYE T




13.00




ADAPAZARISPOR




 




TEKSPOR




ARİFİYE T




14.30




BEKİRPAŞASPOR




 




SERDİVANSPOR




ARİFİYE T




16.00




EĞİTİMSPOR




 




K.BARBAROSSPOR




KAZIMPAŞA 1




16.00




FERİZLİSPOR




 




HARMANLIKSPOR




KAZIMPAŞA 2




16.00




G.TAÇSPOR




 




HANLISPOR




TAŞBURUN




14.00




ASAKYAZISPOR




 




TAŞBURUNSPOR




TAŞBURUN




15.30




AKYAZIGÜCÜ




 




KUZULUKSPOR




BEDİL KAZANCI




14.00




ALTINDERESPOR




 




H.G.GÜNDOĞDUSPOR




BEDİL KAZANCI




15.30




ÇINARLIKSPOR




 




H.BOĞAZSPOR




 




 




ARİFİYEDOĞAN




 




BAY




18.03.2010



 

 

 


 




SAHA




SAAT




TAKIMLAR




 




 




ERDOĞDU




14.00




ASAKYAZISPOR




 




KUZULUKSPOR




ERDOĞDU




15.30




TAŞBURUNSPOR




 




H.G.GÜNDOĞDUSPOR




BEDİL KAZANCI




14.00




AKYAZIGÜCÜ




 




H.BOĞAZSPOR




BEDİL KAZANCI




15.30




ALTINDERESPOR




 




ÇINARLIKSPOR




22.03.2010



 

 

 


 




SAHA




SAAT




TAKIMLAR




 




 




ARİFİYE T




13.00




BEKİRPAŞASPOR




 




HARMANLIKSPOR




ARİFİYE T




14.30




K.BARBAROSSPOR




 




TEKSPOR




ARİFİYE T




16.00




ADAPAZARISPOR




 




SERDİVANSPOR




ERENLER T




13.00




EĞİTİMSPOR




 




HANLISPOR




ERENLER T




14.30




FERİZLİSPOR




 




G.TAÇSPOR




ERENLER T




16.00




ARİFİYEDOĞAN




 




YILDIRIMSPOR




KAZIMPAŞA 1




14.30




AKADEMİKSPOR




 




S.GENÇLİKSPOR




KAZIMPAŞA 1




16.00




DEMİRSPOR




 




KOCAALİSPOR




KAZIMPAŞA 2




16.00




ERENLERSPOR




 




KARASUSPOR




TAŞBURUN




14.00




TAŞBURUNSPOR




 




ÇINARLIKSPOR




TAŞBURUN




15.30




AKYAZIGÜCÜ




 




ALTINDERESPOR




ERDOĞDU




14.00




ASAKYAZISPOR




 




H.G.GÜNDOĞDUSPOR




ERDOĞDU




15.30




KUZULUKSPOR




 




H.BOĞAZSPOR




 




 




KOCAALİSPOR




 




BAY


Yorumlar (0)